Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

WordPress için ücretsiz inceleme ve magazin teması: Reviewzine

2017 yılının ilk ücretsiz WordPress teması olarak tanıtılma şerefine nail olan Reviewzine, pek çok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilecek özelliklere sahip. Temanın hem kendisi hem de kayan içerik (slider) eklentisi responsive olarak tasarlanmış. Bu açıdan mobil cihazlarla %100 uyumluluk vaat ediyor. Üreticiler profesyonel bir geliştirici olmasanız bile, sıradan bir kullanıcı olarak temayı ayarlar ekranı aracılığıyla azami ölçüde kişiselleştirebileceğinizi söylüyorlar. Logo, renkler, yerleşimler ve sosyal medya bağlantıları kolaylıkla düzenlenebiliyormuş.

Temanın çalışan örneğine ve indirme bağlantısına aşağıdaki düğmeler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda sıkça yaptığım gibi bu temanın indirme dosyasını da Egonomik.com sunucusuna yükledim. Şahsen “Ben sana bunu beleş veriyorum ama sen de e-postanı gir de üye ol da gelen bağlantıyı tıkla da bilmem ne” diyen web sitelerinden nefret ediyorum (Magento gibi). Esasen o içeriği size beleş değil, e-posta ve diğer datalarınız karşılığında veriyorlar. Ben de bu yanıltmacaya çomak sokmaktan büyük keyif alıyorum, beleş diyorsan insan gibi beleş ver kardeşim, değil mi?

Demo Download (210 KB)This post first appeared on Egonomik — Teknoloji, Web Tasarım, Eğlence, please read the originial post: here

Share the post

WordPress için ücretsiz inceleme ve magazin teması: Reviewzine

×

Subscribe to Egonomik — Teknoloji, Web Tasarım, Eğlence

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×