Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Miejsce na książki w przedpokoju

Korytarz w naszym mieszkaniu, mimo, iż bardzo mały, przeszedł chyba najwięcej przemian. Jakoś nigdy nie byłam do końca zadowolona z tego, jak wyglądał. A to nie było gdzie usiąść, żeby założyć wygodnie buty, a to był "nudny" i wreszcie - przestrzeń nie była do końca wykorzystana. I z każdą zmianą było ciut lepiej, ale nadal to nie było "to".
Do ostatniej przemiany niejako zmusił mnie brak miejsca do przechowywania książek. Mamy już sporą biblioteczkę w salonie, szereg półek w sypialni, a książki nadal zalegały na parapetach, stolikach i w szafkach. 

I tak oto wymyśliłam sobie, że przecież ściana w korytarzu jest zupełnie pusta, wprost idealna do przechowywania książek.

Zakupiłam więc osiem półek, do każdej po dwa wsporniki. To oznaczało konieczność wywiercenia 32 dziur w ścianie. I to był największy stres - jakoś nigdy nie wierciłam sama, bo zawsze znalazł się ktoś, kto miłosiernie zrobił to za mnie :) Walczyłam więc ze swoim strachem przed wiertarką, przekonywałam się, że dam radę i w końcu w pewne sobotnie przedpołudnie zabrałam się do dzieła. 
Rozrysowałam sobie wszystko skrupulatnie, odmierzyłam odległości i z duszą na ramieniu zabrałam się do dzieła.
Wyszło tak:
Miejsca do przechowywania jest naprawdę sporo! W końcu mogłam wyjąć wszystkie dekoracje, które przechowywałam na "lepsze czasy" i je wyeksponować :) No i książki zniknęły ze wszystkich zakamarków mieszkania - są wreszcie na swoim miejscu.

Koszt całości - 176 zł + przedpołudnie poświęcone na montaż.

Na koniec - zobaczcie, jak ewoluował nasz przedpokój:

This post first appeared on Make Home Prettier, please read the originial post: here

Share the post

Miejsce na książki w przedpokoju

×

Subscribe to Make Home Prettier

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×