Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İrlanda Dantel Örgü Tekniği Nedir ? Nasıl Örülür ?

Evet arkadaşlar doğru duydunuz bu güzel örtü irlanda dantel tekniği ile yapılmış bir örtü oldukça zarif ve oldukça zahmetli bir aşamadan geçtiği bariz belli. İrlanda dantel örgü modeli nedir ? İrlanda dantel örgü örmek için çok kolay bir örnek diyemeyiz. Hatta irlanda dantel örgüsü oldukça zor ve azim istiyor. Örgü modelleri arasında zahmetli bir model olarak yer almış bir örnektir.

İrlanda dantel tekniği ile örgü nasıl örülür ? Bu örgü modelini örmek istiyorsanız zamanınız bol olmalı ve bu işte biraz pratiğiniz olması gerekmektedir. Çünkü elişi ve örgü ile uğraşmadan ilk etapda irlanda örgüsünü yapmak biraz imkansız gibi. Çünkü motifler tek tek oluşturuluyor ve birleştirilerek toplanıyor bu yüzden oldukça zahmetli.

Tuttuğunuzu koparan ve hırslı biri iseniz bu güzel irlanda örgü tekniğini uygulamanızı tavsiye ediyoruz. İrlanda örgü modeline ait şemaları galerimizde bulabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin diyoruz. Örgü teknikleri ile alakalı daha önce yayınladığımız sevgi odaları örgü modeli konumuz ve istiridye örgü modeli nasıl örülür konularımız ilginizi çekebilir.

İrlanda Dantel Tekniği İle Örgü Örtü Yapımı Resimli Anlatım

irlanda-dantel-ortu-ornegiirlanda-dantel-ortu-ornegi-1irlanda-dantel-ortu-ornegi-2irlanda-dantel-ortu-ornegi-3irlanda-dantel-ortu-ornegi-4irlanda-dantel-ortu-ornegi-5irlanda-dantel-ortu-ornegi-6irlanda-dantel-ortu-ornegi-7irlanda-dantel-ortu-ornegi-8irlanda-dantel-ortu-ornegi-9irlanda-dantel-ortu-ornegi-10irlanda-dantel-ortu-ornegi-11irlanda-dantel-ortu-ornegi-12irlanda-dantel-ortu-ornegi-13irlanda-dantel-ortu-ornegi-14irlanda-dantel-ortu-ornegi-15irlanda-dantel-ortu-ornegi-16irlanda-dantel-ortu-ornegi-17irlanda-dantel-ortu-ornegi-18irlanda-dantel-ortu-ornegi-19


This post first appeared on Örgü Modelleri Ve Iğne Oyası örnekleri Sunan Web Sitesi, please read the originial post: here

Share the post

İrlanda Dantel Örgü Tekniği Nedir ? Nasıl Örülür ?

×

Subscribe to Örgü Modelleri Ve Iğne Oyası örnekleri Sunan Web Sitesi

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×