Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tymczasowy domek robaczka + Nowe audio opowiadanie grozy "Mój mąż jest lunatykiem"

Witajcie Kochani:) Dzisiaj chciałam Wam pokazać, kto czaił się w moich roślinkach i tak właśnie uczynię, ale los przechylił szalę na korzyść nieproszonego gościa i z doniczki przeniósł się on do malutkiego terrarium, które mu urządziłam.

Zacznę od tego zdjęcia:

Jak widzicie robaczek jest jakby opancerzony, lekko brązowy. Jego ciało jest lekko przezroczyste i pokryte ciemniejszymi paskami.
Ciężko było go sfotografować z powodu jego rozmiarów:)

Po sesji miał zostać wyprawiony do krainy wiecznych łowów....ale...


...nie mogłam go tak potraktować. Zaciekawił mnie i postanowiłam, że go na parę dni zatrzymam, a później wypuszczę na dwór:)Urządziłam mu terrarium w pudełku po słodyczach. W wieczku zrobiłam dziurki, żeby miał powietrze. Do środka wstawiłam niewyrośniętą kukurydzę na mokrej ligninie i mały basenik z wodą. Dałam także trochę suchych liści i kawałek pestki oraz kamyczek.

Mam nadzieję, że przywyknie do tymczasowego domku i skusi się na koci chrupek, który mu dałam. Być może posmakuje mu również plasterek rzodkiewki i nadgniła papryka?

Samo powiedzcie, czy on nie jest słodziutki, kiedy tak wychyla się z kamyczka i rozgląda dookoła nieśmiałymi ślepkami?:)

   _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _
Zapraszam Was także bardzo serdecznie na kolejne opowiadanie grozy. Nosi ono tytuł "Mój mąż jest lunatykiem" aka "Koszmarna Masakra" i opowiada o przygodzie młodego małżeństwa.  Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe...:)

Jestem ciekawa, czy Wam się spodoba?
Jeśli tak, to zachęcam do lajkowania, komentowania i do subskrybowania kanału Strasznego Fotela.    

 _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _          _
Ściskam Was serdecznie i przesyłam buziaki!:) Trzymajcie się cieplutko:)

PEACE


This post first appeared on Happyafterblog, please read the originial post: here

Share the post

Tymczasowy domek robaczka + Nowe audio opowiadanie grozy "Mój mąż jest lunatykiem"

×

Subscribe to Happyafterblog

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×