Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Domek w pniu drzewa po remoncie:) + "Niewinne Oblicze Diabła" - audio opowiadanie grozy

Witajcie Kochani!:) Pelasia mieszka już w odnowionym pniu drzewa.

Jest zadowolona, ponieważ pień nie wygląda już jak dwa kartonowe pudełka obklejone pomarszczoną gazetą:) Pomalowany domek prezentuje się lepiej i sama nie wiem, czemu nie sięgnęłam po plakatówki wcześniej. Tu i ówdzie dodałam także sztuczną roślinność, którą znalazłam porzuconą po jednym z pobliskich jarmarków staroci:)

Okna w domku zrobione są z kawałków folii. Pomalowałam je kolorowymi lakierami do paznokci, aby wyglądały jak witraże.
Jeśli chcielibyście zrobić sobie taki domek w pniu drzewa, to sztuczna kora z pogniecionych gazet sprawdza się bardzo fajnie. Trzyma się wzorowo, przyklejona klejem z mąki (przepis na klej z mąki). Mój domek ma już kilka lat i nic się z nim nie dzieje.
Pomysł na sztuczny mech, również może się Wam przyda? Zrobiłam go z kawałków płatków kosmetycznych, które pomalowałam farbą i przykleiłam tu i ówdzie przy pomocy Tacky Glue (zasycha na przezroczysto).
Mech można nałożyć grubiej lub cienko. Nałożony grubo wygląda jak fantastyczne porosty. Można go w dowolny sposób formować i mieszając różne odcienie farb można stworzyć coś oryginalnego:)

Wracając jednak do Pelasi i wnętrza domku...

Na parterze znajduje się tylko kuchnia, a na pierwszym piętrze jest sypialnia. Jadalnię przeniosłam na patio, obok sypialni. W ten sposób w kuchni zrobiło się więcej miejsca.Jak podoba się Wam ten domek dla lalek w dniu drzewa? Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądał przed remontem, to zapraszam tu: domek w pniu drzewa.
Muszę Wam powiedzieć, że bardzo przyjemnie robi się coś z niczego, bo raz że praktycznie nic to nie kosztuje, a dwa  można uruchomić wyobraźnię, a ja uwielbiam sobie tak siedzieć i wymyślać:)
εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз
Chcę również bardzo podziękować Wam za nieustające zainteresowanie Strasznym Fotelem.
Obecnie mamy już pięciu subskrybentów ♥

Bardzo serdecznie zapraszam Was także na nowe opowiadanie grozy. Nosi ono tytuł "Niewinne Oblicze Diabła"i opowiada historię pewnej pielęgniarki. Czy to wszystko zdarzyło się naprawdę? Jak myślicie?:)

Jeśli się Wam spodobało, to zachęcam do komentowania, lajkowania i subskrybowania kanału. Im nas będzie więcej, tym będzie weselej...a nawet STRASZNIE wesoło:D

εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз          εїз

Przesyłam Wam moc uścisków i życzę Wam bardzo miłego dnia:) Trzymajcie się cieplutko!

PEACEThis post first appeared on Happyafterblog, please read the originial post: here

Share the post

Domek w pniu drzewa po remoncie:) + "Niewinne Oblicze Diabła" - audio opowiadanie grozy

×

Subscribe to Happyafterblog

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×