Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mała sukienka w stylu Atlantis i ja w szarawarach ✌

Witajcie Kochani:) Znów chwyciłam za szydełko i wydziergałam coś małego. Tym razem powstała sukienka inspirowana tajemniczym miastem Atlantis.

Jak się Wam podoba to ubranko? Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć, to zapraszam do sklepiku, gdzie znajdziecie także wzór: AtlantisTale.

Z czym kojarzy się Wam Atlantis? Ja w wyobraźni widzę piękne niebieskie niebo i tętniącą życiem metropolię, rozciągającą się pośród zielonej gęstwiny, Po ulicach miasta przechadzają się kupcy, filozofowie, obywatele Atlantis i przybysze z innych krain. W centrum jest bardzo tłoczno, ale za to na peryferiach czeka błoga cisza i spokój, odbijający się w taflach tajemniczych jeziorek.
_   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _   _
A moja pełnowymiarowa kreacja wygląda tak:)

Sweterek z pieskiem rozwesela, a w szarawarach jest bardzo wygodnie. Dzięki butom za kostkę nie marznę, a lekki mięciutki płaszczyk mnie nie przegrzewa:D Czapka z kolei pilnuje niesfornych włosów i osłania od wiatru, bo coś ostatnio wietrznie się zrobiło. Jest bardzo kolorowo, przytulnie i wygodnie.

Szkoda tylko, że nie jestem w Atlantis:)

Rozmarzyłam się na samą myśl o czystym powietrzu i dzikiej przyrodzie. Życie w takiej bajkowej krainie zapewne byłoby bardzo bajkowe...no chyba, że raz dwa zjadłby mnie niedźwiedź albo wieloryb jakiś...hmmm:)Życzę Wam bardzo miłego dnia i pogody ducha:)PEACE
This post first appeared on Happyafterblog, please read the originial post: here

Share the post

Mała sukienka w stylu Atlantis i ja w szarawarach ✌

×

Subscribe to Happyafterblog

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×