Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Şuur altımız bizleri yönlendirir

Şuur altımız bizleri yönlendirir

 

Şuur altımız hakikaten  de bizim kendimizi, kendi elimizle engellememize sebep oluyor. Hayatınızda yolunda gitmeyen birden çok şey vardır.Herkesin vardır. Yolunda gitmeyen işleri düzene koymak için çözüm arayacağımıza, kendi şuur altımıza yanlış telkinler yaparak, ve onu yanlışyönlendirerek  işlerin daha da karmakarışık ve içinden çıkılmaz olmasına yol açıyoruz. Bunun temel nedeni şuuraltının büyük bir kuvvete sahip olduğunu algılayamamamız ve şuuraltının nasıl çalıştığını bilemememizdir.

 

Şuuraltı/bilinçaltı nasıl çalışır

 

Bir şeyden çok çok ürktüğümüzde bu şeyin muhakkak başımıza geleceğini hayatımızda sık sık görürüz ve müşahade ederiz. Korktuğumuz şey her ne olursa olsun onu daima zihnimizde diri olarak imgelememiz, onu adeta gerçekmiş gibi davranmamız, hem şuur altımızı hem de evrensel kuvvetleri bu yönde çalışmaya zorlar. Bu şimdilik bilimin çözemediği fakat kadim bilgelerin sık  sık bahsettiği bir konudur.

33-Şuur altımız bizleri yönlendirir-11

 

Şuuraltı iyi ve kötüyü ayırt etmez!

 

En öneli hususlardan biri olarak şuur altımız bunun iyi ya da kötü bir şey olduğunu düşünmeden ya da düşünemeden korkulan şeyi yerine getirmek için bütün varlığımızı  ve evrenin yardımcı kuvvelerini  yardıma zorlar.

 

Söz gelimi, izah etmek gerekirse; herhangi bir konferansta bir konuşmacı olarak yer alacağınızı düşünün bu konferansta yada toplantıda konuşurken kekeleyeceğinize inanırsanız, bu gerçekleşir. Bu durum tesadüf değildir. Siz, ben böyle olacağını biliyordum dersiniz. Oysa böyle olması için tüm güçlerinizi harekete geçiren bizzat sizsiniz ve bunu idrak edemiyorsunuz.

 

 

Etiketler şuuraltı. şuuraltının kuveti, şuur altımız Bizi yönlendirir

Bu konuda bunlar var oya ornekleri eski

The post Şuur altımız bizleri yönlendirir appeared first on Medcezir.net.This post first appeared on Medcezir.Net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B, please read the originial post: here

Share the post

Şuur altımız bizleri yönlendirir

×

Subscribe to Medcezir.net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×