Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Öğrenilmiş çaresizlik Sorunu

Öğrenilmiş çaresizlik Sorunu

İnsanlar yaşamları boyunca bir sürü Çaresizlik başarısızlık biriktirirler, insanlar annelerinden doğdukları andan itibaren hayatta sürekli mücadele etmek için yaşarlar. Mücadelesiz geçen tek bir an bile yoktur. İnsanların her giriştikleri mücadelede Başarılı olmaları mümkün değil fakat bazı insanlar başarısızlık üstüne başarısızlık sonuçlarını üretirler. Bu tip insanlardan yavaş yavaş Özgüven yok olmaya başlar ve bu kimseler ne kadar mücadele ederlerse etsinler başarılı olmayacaklarına inanmaya başlarlar. Daha sonra bulundukları durumu değiştirmek için herhangi bir çaba sarf etmeye yanaşmazlar. İşte bu durum öğrenilmiş çaresizlik durumudur. Kişi bu kıskaçlar arasında tamamen çaresizliği kabullenmiştir ve hiçbir girişimi başarıyla sonuçlandıracağına inanmamaktadır.

35-Öğrenilmiş çaresizlik Sorunu-11

NLP ile Tanışın

İnsanın yaşamını karartan umutlarını yok eden en önemli çıkılmaz alanlardan biri olan öğrenilmiş çaresizlik; sinir dili programlama NLP biliminde stratejik olarak çeşitli yöntemlerle zihin kontrolü sağlanarak ortadan kaldırılabilmektedir. Çoğu zaman insan böyle büyük bir sorunla mücadele ettiğinin farkında değildir. Eğer sizin de işleriniz sürekli olarak başarısızlıkla sonuçlanıyorsa, yeni temsil sistemleri geliştirerek bilinçaltınıza pozitif telkinler yollamanızda yardımcı olacak NLP bilimiyle tanışmanızı öneririz. Bu bilimden istifade etmek için yurt dışındaki en başarılı NLP uzmanlarından ( birkaç aylık kursa giderek uzmanlaştı) Antony Robbins ile tanışmanız yeterli.

Etiketler: NLP, öğrenilmiş çaresizlik, antony robbins

 

 

 

The post Öğrenilmiş çaresizlik Sorunu appeared first on Medcezir.net.This post first appeared on Medcezir.Net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B, please read the originial post: here

Share the post

Öğrenilmiş çaresizlik Sorunu

×

Subscribe to Medcezir.net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×