Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Diyet Patates/perhiz Yemeği

Diyet Patates/perhiz Yemeği

En güzel Diyet besin kaynaklarından biri olan besleyici ve tok tutan gıdalardan biri de şüphesiz yağsız patatestir. Patates haşlama diyetlerin vazgeçilmez lezzetidir. İçine biraz havuç-yoğurt maydanoz da ekledik mi tamamdır.

  • Diyet patates için gerekli malzemeler
  • Diyet patates nasıl yapılır

İşte gerekli malzemeler

4-Patates diyeti nedir, nasıl yapılır

  • 2-adet havuç
  • 300 gr yoğurt
  • 2 adet patates
  • Birkaç dal maydanoz
  • Bir salatalık turşusu

Diyet patates nasıl yapılır

Patatesleri haşlayalım ve kabuklarını soyalım, sonra da maydanozu havucu ve turşuyu doğrayalım ince ince. Püre haline getirdiğimiz patatese ekleyelim. Dilerseniz bir diş sarımsak da ekleyebilirsiniz. Salatalık turşusu ve sarımsak hem güçlü besin kaynaklarıdır hem de çok lezzetlidir.

Diyet yemekleri sizlere az enerji verir. Siz de egzersizlerle bu programı desteklerseniz, alacağınız kalori harcayacağınız kaloriden az olur. Böylece yağ yakabilirsiniz. Aksi taktirde yağ yakmanın hiçbir yolu yoktur. Az yemek ve çok hareket etmek diyet yapmanın temel prensibidir.

Diğer tavsiyeler;

Diyet yemekleri insan için gerekli olan vitamin mineral protein yağ asitleri ve su dengesinde biraz cimri davranabilirler. Takviyelerinizi doktor kontrolünde almanız tavsiye edilir.

Etiketler: Diyet patates nasıl yapılır,diyet yemekleri

 

 

 

 

The post Diyet Patates/perhiz Yemeği appeared first on Medcezir.net.This post first appeared on Medcezir.Net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B, please read the originial post: here

Share the post

Diyet Patates/perhiz Yemeği

×

Subscribe to Medcezir.net - Teknoloji, Sağlık, Güzellik Ve B

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×