Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Różowe śnieżynki (wzór)

Witajcie Kochani, Dziś chcę Wam pokazać różowe szydełkowe śnieżynki i mam dla was również wzór ich wykonania.DELIKATNA SZYDEŁKOWA ŚNIEŻYNKA
1.ł7, *sł, ł3*x5 w siódne oł od szydełka, os z czwartym z początkowych siedmiu oczek łańcuszka (mamy 6 przerw z trzech oł)

2.ł3, {2sł, ł7, 2sł} w pierwszą przerwę z 3oł, *sł w następny słupek, {2sł, ł7, 2sł}w następną przerwę z 3oł* powtarzamy *...* na około, łączymy os do początkowego ł3 (mamy 30 oczek i 6 przestrzeni z 7oł)

3.ł1, płs w to samo oczko, ł2,  następną przestrzeń z 7oł robimy: sł,{ł3, sł}x2, ł5, sł, {ł3, sł}x2, ł2. Następnie pomijamy dwa słupki i *płs w następny słupek, ł2, a w następną  przestrzeń z 7oł robimy: sł, {ł3, sł}x2, ł5, sł, {ł3, sł}x2, ł2, pomijamy następne da słupki*. Powtarzamy *...* na około, łączymy os z pierwszym płs i zakończamy.

Wzór jest prosty, ale efektowny i mam nadzieję, że się Wam przyda:)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pogoda u nas sprzyja szydełkowaniu, bo jest deszczowo i cicho. Przyjemnie się siedzi z szydełkiem w dłoni i kotem na kolanach:)

Ślę Wam buziaki!:))

PEACE


This post first appeared on Happyafterblog, please read the originial post: here

Share the post

Różowe śnieżynki (wzór)

×

Subscribe to Happyafterblog

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×