Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Domowy przepis usuwający ciemne plamy i skazy ze skóry. SPRAWDZONY!!

Ciemne plamy i skazy na naszej skórze pojawiają się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce. 

ciemne plamy

Istnieje wiele sposobów ich usunięcia, ale produkty te nie są tanie ani powszechnie dostępne. Na szczęście istnieje rozwiązanie – mamy dla ciebie naturalne lekarstwo, które na zawsze pozbędzie się Twoich ciemnych plam i skaz.

Domowy przepis na ciemne plamy

Głównym składnikiem środka leczniczego jest nadtlenek wodoru (woda utleniona), który jest stosowany do usuwania plam z odzieży i może zrobić to samo na naszej skórze. Oto jak przygotować lekarstwo:

Składniki:

4 krople nadtlenku wodoru

3 krople gliceryny

2 łyżki mleka w proszku

Sok z jednej cytryny

Przygotowanie

Wlej wszystkie składniki do szklanej miski, a następnie wymieszaj je drewnianą łyżką, aż uzyskasz kremową konsystencję. Pozostaw pastę na 5 Minut Przed użyciem.

Jak stosować tą pastę?

Najpierw umyj twarz łagodnym mydłem, a następnie nałóż maskę na twarz przed pójściem spać i pozostaw na noc. Zmyj ją zimną wodą rano. Powtarzaj ten proces codziennie przez tydzień, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak zapobiegać niedoskonałościom?

Istnieją pewne kroki zapobiegawcze, które mogą pomóc w zapobieganiu przebarwień i ciemnych plam na skórze. Ogólnie rzecz biorąc należy unikać ekspozycji na słońce między godziną 11 a 15, ponieważ promienie słoneczne są najsilniejsze w tym czasie. Unikaj używania kosmetyków do pielęgnacji skóry, ponieważ mogą one uszkodzić skórę i spowodować dalsze problemy.

Podczas stosowania balsamu do opalania należy go nałożyć co najmniej 20 minut przed wystawieniem na działanie słońca. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami i spróbuj powyższego rozwiązania, aby usunąć plamy starcze i skazy ze swojej skóry.

Artykuł Domowy przepis usuwający ciemne plamy i skazy ze skóry. SPRAWDZONY!! pochodzi z serwisu ZdrowePoradniki.pl.This post first appeared on Zdrowie I Uroda - Zdroweporadniki.pl, please read the originial post: here

Share the post

Domowy przepis usuwający ciemne plamy i skazy ze skóry. SPRAWDZONY!!

×

Subscribe to Zdrowie I Uroda - Zdroweporadniki.pl

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×