Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Beşiktaşta Nerede Kalınır?

Beşiktaş

Beşiktaşda Nerede Kalınır
Beşiktaşta Nerede Kalınır

Avrupa Yakasında, boğaz kısmında yer alan Beşiktaş oldukça tercih edilen lokasyonlardan birisi. İstanbulda hem eğlence, hem iş dünyasının en yoğun ve talep gören noktalarından birisi konumunda. İş merkezleri, plazalar, oteller ve eğlence tesisleri ile her zaman popülerliğini korumakta. Kadıköy ve Üsküdardan deniz yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi metrobüs ve belediye otobüsleri ile de gayet kolay ulaşım sağlanabilmekte.

Galatasaray Üniversitesi ve Kabataş Lisesi gibi eğitim kurumları da Beşiktaş sınırları içerisinde yer almakta. Kumpir ve waffle denince ilk akla gelen muhitlerden birisi olan Ortaköy, Dolmabaçe ve Çırağan da Beşiktaş sınırları içerisinde. Dolayısıyla, İstanbulda bulunan herkes, Beşiktaşta her ihtiyacına bir cevap bulabilmekte.

Beşiktaşta Nerede Kalınır?

Bu popülerlik ve yoğunluğun doğurduğu ihtiyaca cevap olarak, beşiktaşta oldukça fazla otel bulunmakta. Ufak, orta halli otellerin yanı sıra oldukça kaliteli ve lüks tesisler de mevcut. Çırağan, Swissotel, Four Seasons Bosphorus bu tesislerden bazıları.

Karaköy ve Beyoğlu bölgesine yakınlığı sayesinde o kısımdaki oteller de tercih edilebilir.

Beşiktaş Otelleri

Beşiktaş sınırları içerisinde ve komşu bölgelerinde pek çok otel yer alsa da, bu yazı da dikkat çeken, tanınmış ve en çok tercih edilen otelleri listeledik:

  • Point Hotel Barbaros
  • Swissotel The Bosphorus Istanbul
  •  Mercure Istanbul City Bosphorus
  •  Shangri-La Bosphorus
  •  Çırağan Palaca Kempinski Istanbul
  •  Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus
  •  Raffles Istanbul

    The post Beşiktaşta Nerede Kalınır? appeared first on İstanbul Aşkına Yazıyoruz!.This post first appeared on Anasayfa - İstanbul Aşkına Yazıyoruz!, please read the originial post: here

Share the post

Beşiktaşta Nerede Kalınır?

×

Subscribe to Anasayfa - İstanbul Aşkına Yazıyoruz!

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×