Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yemeğinde buluştuk

Enuygun Ailesi Kadınlar Günü yemeğinde :)

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Enuygun kadın çalışanları bir araya geldik. Bu yemeklerimiz artık gelenekselleşti. Birkaç yıl önce sadece 1-2 masa dolduracak kadar kadın çalışan yemeğe giderdik. Ama o akşam yemeğe gittiğimde gözlerime inanamadım. Koskoca restoranı boydan boya kaplayan upuzun masada, neredeyse 50 kişiye yakın kadın çalışan bir aradaydık.

E bugün bizim günümüz yani 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Hepimiz Enuygun.com’un dünya markası yapmak için canla başla çalışıyoruz. Bu güzel yemeği hak ettik doğrusu. Hem midemiz bayram yaptı hem de dostane bir sohbet ettik. Yemekte güzel fikirler de çıktı. Şirketimizde çalışan erkekler her hafta halı saha maçı yapıyor. Bizim onlardan neyimiz eksik diyerek zumba dersleri almaya bile karar verdik. Böylece yaz gelmeden kilolarımızı da biraz atabiliriz ne dersiniz?

Yemekte tüm gözler Zülfiye Ablanın üzerindeydi. Çünkü o metrelerce kebabı tek başına yiyebileceğini iddia etmişti. Ama dediği gibi olmadı. Mezelerden midesi dolunca, kebabı paket yaptırmak zorunda kaldı. :) Mezeler, kebap derken çay ve tatlı servisiyle geceye noktayı koyduk. Siz de çalışanlarının neredeyse yarıya yakınının kadın olduğu Enuygun ailesinde yerinizi almak isterseniz güncel kariyer ilanlarımıza göz atmayı unutmayın. :)This post first appeared on Enuygun.com Blog - Kredi, ADSL, Kasko Ve Trafik Si, please read the originial post: here

Share the post

8 Mart Dünya Kadınlar Günü yemeğinde buluştuk

×

Subscribe to Enuygun.com Blog - Kredi, Adsl, Kasko Ve Trafik Si

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×