Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisiyle Nasıl Cep Telefonu Alınır?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda cep telefonlarının taksitle satışı kanunlar ile durduruldu. Durum bu olunca taksitle cep telefon alımları sıfırlandı ve insanlar bütçelerini tek ödemede zorlayacak rakamlardaki telefonları alamaz hale geldi. İşte bu noktada tüm finansal işlemlerimizde olduğu gibi bankalar kredi fırsatları aracılığı ile imdadımıza yetişti. Bugünkü konumuz Vatan Bilgisayardan Odeabank kredisi ile cep telefonu nasıl alınır olacaktır.

Vatan Bilgisayar OdeaBank Kredisi Başvurusu

Vatan bilgisayar telefon taksit yapiyor mu şeklinde çok sayıda soru geliyor. Arkadaşlar normalde eskisi gibi Vatan Bilgisayardan kredi kartına taksitle cep telefonu alma imkanınız maalesef bulunmuyor. Fakat üzülmeyin, çünkü Odeabank aracılığı ile taksitle telefon alabilirsiniz. Şimdi gelin bunu nasıl yapacağımızı inceleyelim.

Vatan bilgisayar odeabank 2017 kredisini almak için yapmanız gereken işlem çok basittir. Cep telefonunuzla Vatan yazıp ardından bir boşluk bırakacaksınız, sonra TC kimlik numaranızı gireceksiniz, sonrasında bir boşluk daha bırakıp alacağınız telefonun tutarını gireceksiniz. Örnek vermek gerekirse “Vatan 11111111111 2750” şeklinde bir mesaj yazacaksınız. Ardından bu mesajı 8444 numarasına mesaj olarak atacaksınız. Eğer Vatan Bilgisayar kredi kartsız taksit ile cep telefonu almak istiyorsanız tek yapmanız gereken işlem budur. Bundan sonraki süreç nasıl işliyor şimdi gelin ona bakalım.

Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisiyle Nasıl Cep Telefonu Alınır?

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Şartları

Peki, sms ile Odeabank telefon kredi başvurusu yaptıktan sonra ne olacak? Mesajı attıktan sonra size kredi başvurunuzun alındığına dair bir mesaj gelecek. Bunun ardından bankadan aranacaksınız. Bu aramada kredi taksit tutarının ve vadenin ayarlamasını yapacaksınız. Burada Vatan Bilgisayar 36 ay taksit nasıl yapılır sorusunu yöneltenler için Odeabank ile yaptığınız telefon görüşmesinde bunu ayarlayabilirsiniz cevabını vermek istiyorum.

Bu kredinin Vatan Bilgisayar’la tam olarak ilgisi bulunmamaktadır. Kredi ile ilgili tüm ilişki sizin ve Odeabank’ın arasındadır. Siz yukarıda bahsettiğimiz işlemleri tamamladığınız zaman sadece nüfus cüzdanınızla Vatan Bilgisayar şubesine gidip istediğiniz telefonu alabiliyorsunuz. Kredi onayından sonra durum firmaya banka tarafından iletiliyor. Zaten yapacağınız telefon görüşmesinde konu ile ilgili çok daha detaylı bilgi alabileceksiniz.

Alacağınız cep telefonu kredisi en az 600 TL olmak zorundadır. Bu rakamın altındaki tutarlar kabul edilmemektedir. Ayrıca hali hazırda kara listedeyseniz yada ödenmemiş kredi taksidi veya kredi kartı borçlarınız bulunuyorsa yine başvurunuz kabul edilmez. Temiz bir kredi siciline sahipseniz sorunsuz bir şekilde Vatan Bilgisayardan telefon almak için Odeabank cep telefonu alma kredisi çekebilirsiniz. Son olarak Vatan Bilgisayar Odeabank kredi faizleri ne kadardır diye yazmak isterdim ama bu devamlı değişiyor. Bugün buraya yazacağım rakam yarın bile değişebilir. Fakat normal kredi faizleri ile genelde aynı oranda oluyor. Yıllık %3,9’du en son. En doğru bilgiyi bankanın kendi sitesi üzerinden alabilirsiniz.This post first appeared on Kredi Notu Öğrenme Hesapmala Ve Sorgulama, please read the originial post: here

Share the post

Vatan Bilgisayardan Odeabank Kredisiyle Nasıl Cep Telefonu Alınır?

×

Subscribe to Kredi Notu Öğrenme Hesapmala Ve Sorgulama

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×