Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

TC No ile Kredi Notu Sorgulama

Kredi Kayıt Bürosu öncülüğünde hayata geçirilmiş olan Kredi Notu bugün artık tüm finansal işlemlerimizde hatta kimi alışverişlerimizde dahi önümüze çıkmaktadır. TC no ile kredi notu sorgulama işlemi yapabilmeniz için birbirinden farklı yollar bulunmaktadır. Yazımızda tüm bu yollardan bahsedeceğiz. Kredi puanı nedir diye soracak olursanız konu ile ilgili sitemizde pek çok makale mevcuttur, bunları okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Biz bu yazımızda sadece kredi notu sorgulama hakkında bilgiler paylaşacağız.

Tc no ile kredi notu öğrenme hakkında ilk ve en çok kullanılan tavsiye edilen yöntem Findeks sitesi üzerinden yapılacak sorgulamadır. Findeks sitesine TC numaranız ve bankalarda kayıtlı olan cep telefon numaranız ile kayıt olarak kredi puanınızı öğrenebilirsiniz. Kredi notu sorgulama sitesi arıyorsanız tek tercihiniz bu site olmalıdır. Bunun dışında kredi puanı öğrenebileceğiniz bankalar dışında bir adres bulunmuyor. Findeks sitesi üzerinden yapacağınız sorgulamalar ücrete tabidir. Siteye kayıt olduktan sonra havale veya kredi kartı ile sisteme para aktarabilir ve bu şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Son durumda bir sefer yapacağınız kredi notu sorgulama ücreti 4 TL’dir. Bununla beraber risk raporu da isterseniz ek olarak 3,5 TL daha ödemeniz gerekir. Daha detaylı bilgi için kurumun sitesini ziyaret edebilir veya 444 4 552 numarasını arayarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TC No ile Kredi Notu Sorgulama

Mobilde TC No İle Kredi Notu Sorgulama

Bir diğer tc ile kredi puanı sorgulama yöntemi ise bankaların mobil internet şubelerini kullanmaktır. Mobil şubenize girdiğiniz zaman krediler bölümünde kredi notu bölümünü göreceksiniz. Bu bölümden de puanınızı öğrenme imkanınız bulunmaktadır. Bankanızın bu hizmet için sizden ücret kesebileceğini unutmayın. Çoğu banka bu hizmeti ücret karşılığı vermektedir. Bu sayfada ödemenin ne kadar olacağı bilgisini görebilirsiniz.

Ücretsiz kredi notu öğrenme gibi bir durum maalesef yoktur. Yine tavsiye edebileceğimiz bir diğer tc ile kredi puanı öğrenme yolu ise sms ile kredi notu sorgulama işlemidir. Kullandığınız GSM operatörü hangisi olursa olsun 1122’ye TC numaranız ve bir boşluğun ardından doğum yılınızı atarak ilgili sorgulama sonucunu sms ile alabilirsiniz.This post first appeared on Kredi Notu Öğrenme Hesapmala Ve Sorgulama, please read the originial post: here

Share the post

TC No ile Kredi Notu Sorgulama

×

Subscribe to Kredi Notu Öğrenme Hesapmala Ve Sorgulama

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×