Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ide per tu Veshur ne Zyre per Femrat me Forma te Mbushura

Nese keni nje trup me forma ose “curvy” ju duhet te ndiheni krenare per trupin tuaj. Ne shume raste Mund te hasni veshtiresi per te gjetur veshjet e duhura te cilat ju tregojne pikat tuaja me te mira. Ne temen e sotme do te prezantojme veshjet me te pershtatshme per ne Zyre dhe ambjentin e punes. Nje keshile e vlefshme eshte qe ne zyre te vishni gjithmone kepuce ose sandale komode dhe me take normale. Nje veshje e pershtatshme per ne zyre jane pantallonat dhe kemishat, gjithashtu edhe fustanet. Ju ftojme te shikoni fotot e meposhtme dhe te frymezoheni nga keto “look” special qe kemi zgjedhur per ju.

  • Kostumi me ngjyre te bardhe eshte nje zgjedhje zyrtare per tu veshur gjate orarit te punes. Pantallonat duhen te jene te lirshme dhe xhaketa me gjatesi normale. Ju mund ta kombinoni me nje bluze mendafshi me ngjyre roze antike.

  • Pantallona te gjera me viza vertikale e kombinuar me nje kemishe te bardhe te lirshme. Kjo veshje do t’ju beje te ndiheni shume komode ne zyre.

  • Nuk keni arsye pse te hiqni dore nga fustanet ne orarin e punes. Mund te zgjidhni nje fustan me print floreal dhe me gjatesi normale.

  • Xhinset jane gjithmone nje zgjedhje e sigurt. Prerjen e xhinseve zgjidheni te gjera ne fund dhe mund ti kombinoni me nje bluze me njgyre portokalli.

  • Jampsuit eshte nje tjeter alternative qe mund te vishni ne zyre.

  • Nje tjeter sugjerim eshte kombinimi i nje kemishe me stampa gjeometrike me pantallona te bardhe.

  • Fustani me dy pjese eshte nje ide shume e mire.

  • Serish nje fustan me nje prerje te drejte dhe me stamp ate shendritshme.

  • Pantallonat “cropped” jane shume komode dhe mund te kombinohen me nje bluze te verdhe te gjere.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : 10 Kemisha me Menge te Shkurtra – Modelet me te BukuraThis post first appeared on Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas, please read the originial post: here

Share the post

Ide per tu Veshur ne Zyre per Femrat me Forma te Mbushura

×

Subscribe to Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×