Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tendencat e Rrudhave ne Veshje dhe Aksesore

Rrudhat ose fluturat Jane Nje Detaj qe jane perdorur prej shume kohesh ne veshje apo ne aksesore si canta dhe kepuce. Mund te themi se jane nje detaj qe perfaqesojne nje lloj romanticiteti dhe jane shume te preferuara nga femrat. Kete vere jemi me fat sepse rrudhat do ti shikojme ne veshje dhe aksesore. Gjithashtu kete vere mbizoterojne ngjyrat e forta ne veshje. Nese ju pelqen ky detaj tek veshjet tuaja, ju ftojme te inspiroheni nga fotot e meposhtme.

 • Propozimi i pare eshte nje fustan me ngjyre roze te forte por me nje model asimetrik, me nje shpatull jashte. Eshte perfekt per mbremjet e nxehta te veres!

 • Nje bluze e shkurter dhe me shpatulla jashte nuk duhet te mungoje ne garderoben tuaj. Ngjyra e verdhe eshte ngjyra e kesaj vere.

 • Mund te guxoni dhe vishni keto sandale qe kane detaj rrudhat ne pjesen perpara.

 • Pantallonat me ngjyre blu te detit jane nje ide shume e mire. Pa harruar rrudhat ne pjesen anash te pantallonave.

 • Detaji i rrudhave nuk duhet te mungoje as tek rroba banjot. Shembulli me I mire jane ky model trup me njyre te kuqe.

 • Nje fund I gjate eshte gjithmone shume fashion, por me detajet e rrudhave me pala te medha eshte akoma me I vecante.

 • Kemisha tradicionale mund te zevendesohet me kete model kemishe me detaje rrudhash.

 • Nje T-shirt i bardhe dhe me menget me detaje rrudhash.

 • Fustan xhins me shpatulla jashte eshte nje zgjedhje e perkryer.

 • Nje mini cante me ngjyre te kuqe te ndezur dhe me rrip zinxhiri.

 • Jumpsuit eshte akoma ne mode. Ky model do t’ju beje te dukeni unike!

 • Fustan me ngjyre protokalli dhe me detaje rrudhash tek krahet.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Si te Gatuajme Rizoto me Kungulleshka dhe SalmonThis post first appeared on Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas, please read the originial post: here

Share the post

Tendencat e Rrudhave ne Veshje dhe Aksesore

×

Subscribe to Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×