Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ide Fustanesh per Femrat me Forma te Mbushura

Kesaj here kemi zgjedhur fustanet me te bukura, te cilat mund te vishen dhe per ceremoni te ndryshme keto nete te nxhehta vere. Femrat me forma te mbushura mund te hasen ne veshtiresi per zgjedhjen e nje fustani te duhur per trupin e tyre. Per kete arsye do t’ju vijme ne ndihme duke ju sugjeruar ide te reja fustanesh te pershtatshme per ju. Modelet me te bukura variojne nga ato te gjata deri tek me te shkurtera. Disa nga ngjyrat me dominante per kete vere jane e kuqja, blu saks, e bardha etj. Ju duhet vetem te zgjidhni modelin e fustani qe ben per ju. Ju ftojme te shikoni fotot e meposhtme per me shume frymezim!

 • Fustani i pare i prezantuar eshte me print lulesh te vogla dhe i pershtatshem per tu veshur paradite ose pasdite.

 • Fustan i gjate me ngjyre blu dhe material saten, me pjesen e dekoltese dhe kurrizit te zbuluar eshte i pershtatshem per mbremjet e vona te veres.

 • Fustan i shkurter me ngjyre pastel dhe print lulesh dhe me detaje fluturash. Eshte nje model shume ‘in‘ qe duhet ta keni patjeter ne garderoben tuaj!

 • Fustan i gjate me viza horizontale bardhe e zi. Mund te vishet me sandale te sheshta dhe do te dukeni shume bukur.

 • Nje model I pershtatshem per evente eshte ky model I thjeshte por qe mban nje hijeshi te vecante.

 • Fustan I shkurter me shpatulla gjysem jashte, I pershtatshem per pasdite dhe mbremje.

 • Nese keni deshire te vishi nje fustan te shkurter, por mendoni se linjat nuk jua lejojne mund te themi se e keni gabim. Beni zgjedhjen e duhur me nje fustan me ngjyre te bardhe si ne foto dhe do te dukeni shkelqyeshem.

 • Ngjyra e kuqe nuk mund te mungonte dhe vjen me kete version fustani te parezistueshem.

 • Fustan me stampa tropikale dhe me prerje te drejte eshte nje nga trendet e fundit.

 • Vishuni me stil si ne kete foto dhe do te keni bere zgjedhjen e duhur me kete model fustani.

 • Serish nje model mini fustan me viza vertikale dhe me ngjyre gri me efekt shkelqimi.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : Veshjet dhe Aksesore must-have per muajin korrikThis post first appeared on Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas, please read the originial post: here

Share the post

Ide Fustanesh per Femrat me Forma te Mbushura

×

Subscribe to Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×