Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Trend: 10 Modele Pallto per Femra

Cilat do jene modelet me te bukura te palltove per femra?  Mund te zgjidhni midis shume modeleve, por keto qe do prezantojme jane me te preferuarat. Per tu inspiruar me ide te reja, ju ftojme te shihni fotot e meposhteme:

  • Pallto per Femra nga Max & Co – Me print vizash me ngjyra, kjo pallto ka nje model shume te vecante.

  • Pallto per Femra nga Daniel Hetcher – Pallto me ngjyre gri perfekte per ditet e punes.

  • Pallto per Femra nga Only – Me ngjyre kamel dhe e gjate kjo pallto eshte ideale per tu veshur ne kohen e lire.

  • Pallto per Femra nga Tommy Hilfiger – Pallto me prerje ushtarake me ngjyre mustard. Do ishte nje zgjedhje e shkelqyer.

  • Pallto per Femra nga Marciano – Me nje prerje me klasike, kjo pallto eshte e pershtatshme per nje look me formal.

  • Pallto per Femra nga Trussardi – Me kete pallto keni per tu ndjere nje zonje e vertete.

  • Pallto per Femra nga Asos – Me ngjyre jeshile ushtarake dhe shume e gjate.

  • Pallto per Femra nga Zara – Me ngjyre te erret dhe me qendisje ne pjesen e siperme.

  • Pallto per Femra nga Topshop – Maxi pallto ngjyre roze.

  • Pallto per Femra nga Cos – Ngjyre blu e erret, ideale per nje darke pune.

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe : 8 Modele Xhinsesh qe cdo Femer duhet te keteThis post first appeared on Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas, please read the originial post: here

Share the post

Trend: 10 Modele Pallto per Femra

×

Subscribe to Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×