Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Tendencat e Ngjyrave te Flokeve per Sezonin Vjeshte – Dimer

Sezoni vjeshte dimer 2016-2017 sjell tendenca te reja per modelet dhe ngjyrat e flokeve per femra. Modelet e flokeve per kete sezon jane nga me te ndryshme, kurse ngjyra e flokeve dominuese eshte Bionde, me nuanca te ndryshme. Per tu inspiruar me ide te reja ju ftojme te shihni fotot e meposhteme.

  • Floket bionde. Eshte nje nga propozimet e forta te ketij sezoni duke synuar nje ngjyre natyrale bionde me sfumature.

Floket bionde

  • Floket bionde me nje nuance te embel e te sfumuar.

Floket bionde me nje nuance te embel

  • Floket bionde platin. Si gjithmone kjo ngjyre flokesh eshte shume In dhe kete sezon eshte rikthyer fuqishem.

Floket bionde platin

  • Floket bionde me nuanca ndryshku. Nje ngjyre bionde ne ndryshk eshte nje nga risite e ketij sezoni.

Floket bionde me nuanca ndryshku

  • Floket me ngjyre te zeze ne blu. Nje propozim shume i mire per te gjitha brunet per te bere nje ndryshim.

Floket me ngjyre te zeze ne blu

  • Floket ngjyre Pop vazhdojne te jene ne qender te skenes. Ky propozim vjen ne ngjyre roze ne lejla dhe nese ju pelqen rreziku mund te eksperimentoni.

Floke ngjyre Pop

  • Floket ngjyre geshtenje qe luajne me sfumatura te embla kthehen shume fuqishem kete sezon vjeshte-dimer.

Floket ngjyre geshtenje

  • Floket gjyre bionde me baze te erret dhe duke u hapur ne gjatesi me nje ngjyre platin te sfumuar.

Floket gjyre bionde platin

  • Floket ngjyre te kuqe jane nje tjeter propozim ideale kete sezon.

Floket ngjyre te kuqe

  • Floket e kuqe zjarri dhe me nje prerje ne model bob do tju beje te ndiheni super.

Floket e kuqe zjarri

Se shpejti me keshilla dhe te reja Fashion!

Dhurata Ime

Lexo edhe: Pushime ne PekinThis post first appeared on Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas, please read the originial post: here

Share the post

Tendencat e Ngjyrave te Flokeve per Sezonin Vjeshte – Dimer

×

Subscribe to Dhurata Ime – Ide Per Dhurata Falas

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×