Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Rockowa stylizacja z białą koszulą i ramoneską


Biel, skóra, lateks, dżins, koronki i wstążki. Powiesz, że to za dużo? Ja roześmieję się, że to w sam raz! Kocham w modzie to, że można być kim się chce, kreować swój wizerunek, bawić zasadami, łamać reguły. Dziś łączę białą koszulę ze skórzaną ramoneską. W koszuli uwielbiam falbanę w talii, ramoneskę kocham za szerokie rękawy. Do tego dobieram dżinsowy gorset, by przełamać klasykę. Jaką klasykę, spytasz?
Cóż, biel w formalnym kształcie i rockowa skóra nie dziwią nikogo od wielu lat. By nie było nudno (jakie nudno! Sylwia, uspokój się, wystarczy!) - na nogi wciągnęłam gotyckie sznurowane legginsy (mrrau!), a na stopy moje aktualnie ulubione buty (niektórzy twierdzą, że są brzydkie) - przesadzone (dzięki temu cudne!) szpice na niskim obcasie, sznurowane od początku... Zresztą, sami przyjrzyjcie się temu epickiemu wiązaniu.


Dotrwałeś aż tutaj? Świetnie! Na koniec mam niespodziankę: kilka zdjęć z książką "Lista Mocy". To publikacja Wydawnictwa Integracji, w której przedstawiono sylwetki stu najbardziej wpływowych osób z niepełnosprawnością w Polsce. Mam zaszczyt i ja tam być. Więcej na ten temat gadam na swoim drugim blogu - Rozkoszach Umysłu. Jeśli ciekawi Cię co taka drobna wariatka robi w tak poważnej publikacji - koniecznie zajrzyj w ten link: LISTA MOCY.

Ściskam!
VamppiV

PS: Zdjęcia robił mój chłopak, któremu z fotografią nigdy nie było po drodze. Przyznajcie - nieźle mu to wyszło, prawda? :)

Gotyckie sznurowane legginsy: Queen of Darkness || Koszula z falbaną w talii: Rosegal || Sznurowane botki w szpic: Zara || Okulary: TrendyOkulary


This post first appeared on Sylwia Błach - Official, please read the originial post: here

Share the post

Rockowa stylizacja z białą koszulą i ramoneską

×

Subscribe to Sylwia Błach - Official

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×