Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Wieczorowa suknia z koronki w gotyckiej stylizacji


Wyobraź Sobie ognisko zimową porą. Sylwestra na otwartym terenie, głośniki w plenerze. Imprezę karnawałową wśród drzew i randkę walentynkową, na której najpierw idziecie do opery, a kończycie na spacerze na łonie natury. Umiesz to sobie wyobrazić, dziki ogień, szalone tańce, ulotne spojrzenia, śnieg i drzewa?

Pytam, ponieważ takie właśnie wizje przyświecały nam, gdy planowałyśmy tę sesję. Razem z fotografką Olą chciałyśmy uchwycić elegancki i gotycki klimat w środku mroźnej zimy. Zdecydowałam się na długą suknię wieczorową projektu Agnieszki Jaworskiej, wygodne kozaki na obcasie i koniecznie ciepły kożuszek. Noszę go przy ujemnej temperaturze na gołe ciało i na chłód nie narzekam, mimo że zmarźluch ze mnie straszny. Ogromny dekolt sukni ozdobiłam uprzężą, którą również zaprojektowała Agnieszka, a na dłonie założyłam skórzane rękawiczki z futerkiem.

Tak ubrana jestem gotowa na taniec w pełnym słońcu i patrzenie w ogień przy pełni księżyca. I wiecie co? Zima w tym roku jest zdecydowanie ładniejsza niż zwykle.

Koronkowa suknia wieczorowa ze skórzaną uprzężą: Agnieszka Jaworska || Czarny kożuszek z długimi połami: Mohito || Sznurowane kozaki na obcasie: Deichmann

Zdjęcia: Aleksandra Rohde Klik Pstryk!


This post first appeared on Sylwia Błach - Official, please read the originial post: here

Share the post

Wieczorowa suknia z koronki w gotyckiej stylizacji

×

Subscribe to Sylwia Błach - Official

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×