Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ponczo w czerwono-czarną kratę, bo ciepło musi być!Kilka słonecznych dni zdarzyło się tej jesieni. Takich, że i uśmiech na twarzy sam gościł, i ubrania lżejsze z szafy niczym zaczarowane wyskakiwały. W jeden z takich dni słonecznych zrealizowałyśmy jesienną sesję z Baśką Tyczyńską. Dziś do jej obejrzenia Was zachęcam!

Lubię mieszać klimaty i bawić się z modą w ciepło-zimno, dlatego tym razem zdecydowałam się na połączenie dżinsowych szortów i satynowej koszuli (moje symbole lata) z typowo jesienną tweedową marynarką oraz ogromnym ponczo w czerwono-czarną kratę. Uwielbiam ten kawałek materiału - jest mięsisty, wielki i cieplutki, a kupiłam go za około 25 złotych na wyprzedaży w Terranovie. Nadziwić się nie mogę, że wisiał wśród naprawdę wielu egzemplarzy, przez nikogo niechciany. By podkreślić jesienny klimat na nogi wciągnęłam rockowe botki, a by dodać zestawowi oryginalności na twarz założyłam okulary typu aviator od TrendyOkulary.

Jeśli macie wrażenie deja-vu - nie mylicie się! Zestaw ten w wersji bez okrycia prezentowałam jakiś czas temu TUTAJ. Jednak, z uwagi na to, że styl fotografii i ciepłe ponczo zupełnie zmieniły klimat stylizacji, podzieliłam sesję na dwa posty. Mam nadzieję, że ta jej odsłona równie mocno się Wam spodoba!

Ściskam,
VamppiVZdjęcia: Baśka Tyczyńska Photography
This post first appeared on Sylwia Błach - Official, please read the originial post: here

Share the post

Ponczo w czerwono-czarną kratę, bo ciepło musi być!

×

Subscribe to Sylwia Błach - Official

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×