Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ankara'dan İstanbul'a "Güzel" Bir Girişimcilik Öyküsü

Birbiriyle ilgili birçok farklı iş kolunu barındıran ve rekabetin yoğun olduğu güçlü bir pazara dönüşen güzellik sektörü, yeni liderler tarafından domine ediliyor. 37 yıl önce güzellik sektöründe küçük bir işletmeyle başlayan serüvenini büyük bir başarı hikayesine dönüştüren Ergül Keskin, Türkiye'de güzellik sektörünün önemli isimleri arasında yer alıyor.

Başladığı noktadan Ankara'nın en iyisine yükselen sonrasında ise İstanbul yolculuğuna devam eden Ergül Keskin'in en büyük amacı sektöre profesyonel bir bakış kazandırmak.

Türkiye'nin İlk Kalıcı Makyaj Akademisini Kurdu

Türkiye'nin profesyonel anlamda ilk kontür makyaj uygulama ve eğitim akademisinin kurucusu olan aynı zamanda dünyaca ünlü Long Time Liner Conture Make-up markasının Türkiye distribütörü Ergül Keskin, istikrarlı yükselişini sürdürüyor.

Girişimcilik öyküsünü bir zafere dönüştüren Ergül Keskin'in sektörde kalıcı olmasını sağlayan en önemli parametrelerin başında aldığı eğitim geliyor. Almanya'da büyüyen Ergül Keskin, burada kuaförlük ve güzellik uzmanlığı eğitimi alarak farklı ve özgün bir bakış açısı kazandı. İçinde yetiştiği Batı kültürünün anlayış ve disiplinine sahip olan Ergül Keskin, eğitimini yenilikçi vizyonuyla harmanlayarak güçlü bir yapı oluşturdu. Ülkemizde kalıcı makyaj üzerine yapılan eğitim çalışmalarının hız kazanması gerektiğini düşünün Keskin, Türkiye'nin ilk kalıcı makyaj akademisini kurarak, kalıcı makyaj eğitimini getiren ilk kişi oldu. Bu anlamda işini sevgi ve istekle yapmak isteyen kişilere verdiği eğitimlerle meslek öğreten Ergül Keskin ve ekibi, bunun yanı sıra sektöre eğitimli profesyoneller kazandırmaya devam ediyor.

"Güzellik Tutkusunun Peşinden Gidiyoruz"

Güzellik yolculuğunu sürdürülebilir bir başarıya dönüştüren Keskin; "Güzellik sektörü tarih boyunca var olmuş ve gelişmesini sürdüren güçlü bir alan. Bu gücü ve ivmeyi besleyen en önemli etkenlerin başında yaşam standartlarındaki değişim, ulaşılabilirlik seviyesinin uygun noktalara gelmesi ve kadınların güzelliğe olan tutkuları geliyor. Biz Ergül Keskin markası olarak, bu tutkunun peşinden gidiyor, uluslararası standartları rehber kabul ediyor ve işimizi en iyi şekilde yapmayı hedefliyoruz. 37 yıllık geçmişimiz ve eğitimin bu alandaki gerekliliğine olan inancımızla sektöre profesyonel bir bakış kazandırmayı misyon ediniyoruz. En önemlisi de güzelliğin uzman ellerden kaliteli bir biçimde çıkması ve yorumlanması gerektiğine inanıyoruz" dedi.

"Güzellik Anlayışı Değişiyor"

Son trendleri değerlendiren Ergül Keskin; "Güzellik endüstrisi farklı standartlar yaratarak, yeni trendler ortaya koyuyor. Her ne kadar global merkezli abartılı uygulamaları görmek mümkün olsa da doğal güzellik algısı giderek daha fazla önem kazanıyor. " dedi.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Ankara'dan İstanbul'a "Güzel" Bir Girişimcilik Öyküsü

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×