Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Girişimleri Başarıya Ulaştıran Sırlar Neler?

Türkiye'nin ilk bulut tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt'ün Kurucu Ortağı Sean X. Yu, startup şirketleri başarıya taşıyan önemli faktörler ile ilgili bilgiler veriyor.

Günümüzde kendi işinin Sahibi Olmak, bir çok girişim başarısızlıkla sonuçlandığından zor ve karmaşık bir yol olarak görülmekte. Başarılı bir işletme sahibi olmak, iyi bir iş fikrini ve pazarı doğru analiz etmeyi gerektiriyor. Fakat başarılı olmak tabii ki bunlarla da sınırlı değil.

Kısa bir sürede İstanbul merkezli "Revo Capital" ve ABD merkezli girişim sermayesi fonu olan "Ribbit Capital"den aldığı yatırımlarla kendisi de başarılı bir girişimci olan Sean X. Yu, girişimci adayları için fikirlerini paylaşıyor.

Gurur Duyacağın Bir Şey Üret!

Bir şeyi sıfırdan yaratmayı Sevin. Uzun süre yaşayacak bir şey... Zanaatkarlık zordur ama her zaman zoru sevin. Ürününüzü sadece kurumsal olarak değil, kişisel olarak da sahiplenin.

Müşterilerinizi Dikkatle Dinleyin

Yeni bir ekosistem yaratarak müşterilerinize daha kapsamlı hizmetler sunabilmek için Yeni çözüm ortaklarını bu ekosistemin paydaşı yapın. Müşterilerinizi dikkatle dinleyerek, özenle destek verin. Kendinizi en iyi şekilde ifade ederek, verdiğiniz sözlerin arkasında durmayı vaat edin.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Girişimleri Başarıya Ulaştıran Sırlar Neler?

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×