Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Avrupa'nın E-ihracat Konferansı 26-27 Nisan'da İstanbul’da!

Dünyadaki e-ticaret sektörünün önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri, 26-27 Nisan 2018 günlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde bir araya geliyor.

E-İhracat Platformu ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliği ile düzenlenen ‘CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia’da dünyadaki e-ticaret sektörünün önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri, bir araya geliyor.

26-27 Nisan 2018 günlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak konferansın sunuculuğunu, TRT Haber’de yayınlanan Ekonomi 7/24 programının yapımcısı ve sunucusu Elif Saygılıer yapacak.

CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia’nın açılış konuşmalarını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci yapacak. Avrupa’nın en büyük e-ihracat konferansına yerli ve yabancı çok sayıda kişi katılacak. E-ihracat konferansı ile Türk ürünlerinin ihracatını artırma ve yeni ticari ilişkiler kurma hedefleniyor.

CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eihracatkonferansi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

TRT Haber kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Avrupa'nın E-ihracat Konferansı 26-27 Nisan'da İstanbul’da!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×