Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kuveyt Türk Hackathon, FinTech Odaklı Girişimcileri Bekliyor!

Kuveyt Türk, 2017 yılında Dijital Bankacılık konusuna odaklandığı ilk Hackathon’un ardından 2018’in ilk hackathonunda FinTech'in geleceğini şekillendirecek Fintech odaklı girişimcileri bekliyor. Son başvuru tarihi 29 Nisan 2018.

Kuveyt Türk’ün gerçekleştireceği 2018 yılının bu ilk hackathonu, FinTech odağındaki alternatif ödeme sitemleri ve sosyal medya deneyimli mobil uygulama başta olmak üzere Kuveyt Türk’ün API’larının kullanılabileceği tüm konulara açık.

Kimler Katılabilir

  • Hackathon'a FinTech alanında farklı fikirlerle gelmek isteyen herkes katılabilir ancak Jüriye sunulacak yeni fikirlerin API’ler de kullanılarak hayata geçirilmesi için ekipte en az 1 yazılımcının olması gerekiyor. 
  • Hackathon’a takım halinde veya tek kişi olarak başvuru yapılabiliyor.
  • Kuveyt Türk çalışanları Hackathon’a katılabilirler ancak herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.

Ödüller

Yarışmada 1. olan projeye 20.000 TL, 2. projeye 15.000 TL, 3. projeye 10.000 TL 4. ve 5. olan projelere ise 5.000 TL limitlerinde tek kullanımlık Kuveyt Türk ihtiyaç kartları verilecek.

“Finansal Teknolojiler” konusuna odaklanan Kuveyt Türk Hackathon 2018 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.kt-invent.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi finansal teknolojiler ile ilgilenen okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Kuveyt Türk Hackathon, FinTech Odaklı Girişimcileri Bekliyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×