Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İBB, İstanbul'un ‘Bilinçli Tüketicilerini’ Arıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, tüketici bilincinin geliştirilmesi ve tüketicilerin yasal haklarını kullanmaya özendirilmesi amacıyla 11. kez düzenlediği ‘Bilinçli Tüketici Ödülleri’ kapsamında, bilinçli tüketici olan vatandaşlar, firmalar ve medya mensupları ödüllendirilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Başkan Mevlüt Uysal’ın üzerinde önemle durduğu bilinçli tüketici kavramının İstanbul’da yaygınlaşması amacıyla, bu sene “İstanbul Tüketici Ödülleri”nin daha geniş kesimlere hitap etmesini amaçlıyor.

Yıl içerisindeki faaliyetlerin geneli dikkate alınarak belirlenecek ödüller;

  1. Bilinçli Tüketici Ödülü,
  2. Yazılı Basın Tüketici Ödülü,
  3. Radyo Televizyon Programı Ödülü,
  4. Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü,
  5. Bilimsel Çalışma Ödülü,
  6. Tüketici Özel Ödülü 

olmak üzere toplam 6 dalda verilecek.

15 Mart 2018 tarihinde Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda düzenlenecek olan 11. İstanbul Tüketici Ödülleri programına bilinçli tüketici olarak katılmak isteyen İstanbullular, firmalar ve medya mensuplarının www.istanbultuketiciodulleri.com adresinden başvuru yapması yeterli.

“İstanbul Tüketici Ödülleri” ile tüketici bilincinin geliştirilmesi ve tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesinin yanı sıra, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi de amaçlanıyor.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

İBB, İstanbul'un ‘Bilinçli Tüketicilerini’ Arıyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×