Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kadınlar Ne Kadar Dijital? Cevabı Dijital Pazarlama Sohbetlerinde!

Diverseffect Dijital Ajans Başkanı Coşkun Yeşilbaş ile Dijital Dönüşüm Danışmanı ve ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün moderatörlüğünde ikinci kez gerçekleşecek Dijital Pazarlama Sohbetleri“Dijitalleşme Çağında Kadın Olmak” temasıyla katılımcılarla buluşacak.

8 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek sohbet buluşmasında; kadınlar ne kadar Dijital, iş hayatında kadın olmanın avantajları ve dezavantajları, dijitalleşme sonrası ev-iş dengesi, kadınlar internetten alışverişi nasıl şekillendiriyor ve dijitalde kadınların daha başarılı olması için yapmaları gerekenler konuşulacak.

Dijital Pazarlama profesyonellerini, şirketlerin iletişim ve pazarlama yöneticilerini, pazarlama uzmanlarını, danışmanları, sosyal medya uzmanlarını, marka yöneticilerini, pazarlama ve satış ile insan kaynakları yöneticilerini buluşturacak etkinlik kapsamında Zade Vital Genel Müdürü Beril Koparal, Mynet Genel Müdürü Bilgen Aldan ve TurkishWin & BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Unutmayın, Katılımın ücretsiz olduğu Dijital Pazarlama Sohbetleri’nin “Dijitalleşme Çağında Kadın Olmak” temalı buluşması 8 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 19:00’da Workington Levent’in ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Dijital Pazarlama Sohbetleri’nin “Dijitalleşme Çağında Kadın Olmak” temalı buluşması hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.dijitalpazarlamasohbetleri.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Kadınlar Ne Kadar Dijital? Cevabı Dijital Pazarlama Sohbetlerinde!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×