Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Girişimci Türklere Avrupa’nın Kapıları Açılıyor!

Londra merkezli ünlü hukuk firması Garth Coates Solicitors ve dünyaca tanınmış uluslararası yatırım ve sermaye yönetimi şirketi One Knightsbridge Capital; İngiltere ve AB ülkelerinde yatırım yapmak, konut veya işyeri satın almak, işyeri açmak, kalıcı oturum ve çifte vatandaşlık programlarından yararlanmak isteyenler için Türkiye’ye geliyor.

Avrupa’nın iki ünlü danışmanlık firması, Avrupa ülkelerine ve İngiltere’ye yatırım yapmak ve yeni girişimcimler de bulunmak isteyen Türk vatandaşlarını, süreçle ilgili bilgilendirmek için Antalya ve İstanbul’da seminerler ve özel toplantılar düzenleyecek.

13 Şubat Cumartesi günü Antalya’da, 20 Şubat Cumartesi günü de İstanbul’da grup seminerleri yapacak olan danışmanlık şirketleri, 20-22 Şubat tarihleri arasında ayrıca özel ve birebir toplantılar gerçekleştirecekler. Seminer ve Toplantılara, bazı ülkelerin yatırım ajanslarından resmi yetkililer de katılacaklar.

Bu etkinliklerle özellikle; Avrupa Birliği İşbirliği Anlaşması (Ankara Anlaşması) vizesi, İngiltere, Malta ve Portekiz’de yatırım yaparak veya konut satın alarak Avrupa’da serbest dolaşım ile kalıcı oturum ve vatandaşlık programları, Golden Visa (Altın Vize) olanakları, Avrupa’da iş kuranlara devlet destekleri ve hızlı çifte vatandaşlık programları detaylı olarak anlatılacak.

İngiltere’de Girişimcilere Yönelik Ankara Anlaşması Vizesi

Son dönemde uzmanlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, İngiltere’de kendi işlerini yapmaları ve 4 yıl içinde kalıcı oturum ve 5. yılda vatandaşlık başvurusunda bulunmalarına olanak sağlayan Ankara Anlaşmasına başvurularda artışa dikkat çekiyorlar. Yaklaşık 20 bin ABD doları sermayesi olanların rahatlıkla yararlanabileceği Ankara Anlaşması (Avrupa Birliği İşbirliği Anlaşması) vizesi ile İngiltere’de kalıcı oturum almak mümkün.



This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Girişimci Türklere Avrupa’nın Kapıları Açılıyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×