Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yeni Ekonomide Şirketler İçin Başarının Üç Anahtarı!

Gelecek trendlerini araştıran düşünce kuruluşu GelecekHane, bireyleri ve şirketleri yeni ekonomide başarıya ulaştıracak yenilikleri araştırdı ve kritik üç önemli noktayı açıkladı. GelecekHane kurucusu Halil Aksu’ya göre paylaşmak, şeffaf olmak ve topluluklar oluşturmak yeni ekonomik düzende başarı için üzerinde durulması gereken en önemli noktalar.

Düşünce kuruluşu GelecekHane, bireyleri ve iş dünyasını yakından ilgilendiren gelecek trend araştırmalarını sürdürüyor ve yeni ekonomide bireylerin ve şirketlerin başarıya ulaşmasını sağlayacak üç önemli noktayı açıkladı. GelecekHane’nin kurucusu, fütürist Halil Aksu, tüm dünyada ekonomik, siyasal ve sosyolojik değişiklikler gerçekleşirken ekonomik alanda başarıya ulaşılmasında paylaşmak, şeffaf olmak ve topluluklar oluşturmak kavramlarına önem verilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Paylaş… Paylaştıkça Çoğalır…

Halil Aksu, değişen ekonomik düzendeki en önemli noktalardan birinin paylaşmak olduğunu dile getiriyor. Evlerdeki atıl odaların, ev ile iş arasında gidip gelirken kullanılan araçların, nadiren kullanılan ev eşyalarının paylaşımı yanında şirketler de paylaşım ekonomisi içerisinde daha fazla yer almaya başladı. Ofis ve atölyelerini paylaşan oluşumların yanında şirketlerin patentlerini paylaşması da yeni ekonomik düzende git gide yaygın hale geliyor. Bu tip varlıkların paylaşılmasıyla verimin, kullanım oranının ve kalitenin arttığına işaret eden Aksu, satın alma yerine paylaşım ve kiralama yoluna gidilmesinin finansal rahatlama getirdiğine dikkat çekiyor.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Yeni Ekonomide Şirketler İçin Başarının Üç Anahtarı!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×