Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yerli Otomobil Üretiminde İş Modeli Değişiyor!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özlü, yerli otomobil konusunda iş modelinde değişiklik yapacaklarını belirtti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, yerli otomobil konusunda iş modelinde değişiklik yaptıklarını söyledi. Bu anlamda özel sektörün önde olduğu, devletin desteklediği bir modelle yola devam edeceklerini dile getiren Özlü, “Küresel bir başarı hedefliyoruz. Sadece Türkiye için değil, bütün dünya için otomobil üreteceğiz. Nasıl ki yabancı markalar Türkiye’de fabrikalar kurup, otomobil üretiyorlarsa biz de benzer şekilde bir başarıyı hedefliyoruz” dedi.

Üretimi tek kişinin yapması kadar çok ortaklı olmasının da riskler taşıdığına dikkati çekerek birbirleriyle anlaşan, istekli bir konsorsiyum arzu ettiklerini, önümüzdeki günlerde kimlerin olduğunu açıklayacaklarını söyledi.

TGRT Haber kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruzThis post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Yerli Otomobil Üretiminde İş Modeli Değişiyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×