Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

CZECHKiwis Mailbox: Pošta ve Tvém mailu ať jsi kdekoliv

Working Holiday na Zélandu. Rok plný svobody! Mnohdy večer nevíš, kam se vydáš zítra... Díky CZECHKiwis Mailboxu Tě ale pošta zastihne kdekoliv, odkud se zvládneš připojit do e-mailové schránky.

Jak to funguje?

  • Ať už budeš komunikovat s bankou, úřady či firmami jako korespondenční adresu uvedeš adresu CZECHKiwis mailboxu.
  • Tvoji poštu převezmeme.
  • Nascanovanou poštu Ti zašleme do mailu.
  • Rozhodneš se, zda se spokojíš se scannem nebo zda chceš přeposlat originál kamkoliv po Zélandu na svou současnou adresu.

Typické příklady, kdy se CZECHKiwis Mailbox může hodit

  • Dopisy od NZ úřadů
  • Pozdravy za rychlou jízdu od policie (aby Tě nemusel hledat soud jako kdysi nás:-)
  • Potvrzení převodu auta při koupi či prodeji
  • Štítek s prodloužením registrace auta od NZ Transport Agency

Pozor: Adresa CZECHKiwis Mailboxu neslouží jako doklad pro proof of address např. při založení bankovního účtu. Jedná se o "nerezidenční" adresu.

Kdo může využít CZECHKiwis Mailbox

Primárně je určen pro cestovatele s libovolným ročním pojištěním od CZECHKiwis. Vedle SIM karet zdarma je to naše poděkování za využití našich služeb a podporu webu. Protože ale nechceme, aby možnost využití mailboxu byla pro někoho hlavní motivací pro sjednání pojištění naším prostřednictvím, rozhodli jsme se tuto službu nabídnout i všem ostatním zájemcům.

Kolik mě to bude stát?

Víme, že začátky jsou finančně náročné. Nákup auta... První 2 měsíce Mailboxu máte proto ZDARMA k ročnímu cestovnímu pojištění sjednanému prostřednictvím CZECHKiwis.cz. Pokud jej budete chtít využívat i nadále, cena je 5 NZD / osoba a měsíc. Cenu jsme nastavovali s cílem pokrýt náklady jejího provozování a usnadnit cestovatelům život.

Pro ostatní cestovatele je možné zřídit mailbox za aktivační poplatek 5 NZD a měsíční poplatek 5 NZD / měsíc placený už od samého začátku využívání služby.

Přeposílání pošty na adresu kamkoliv po světě stojí poštovné účtované NZ poštou.

Zvládneš to bez něj? Určitě ano, ale říkali jsme si, že s touhle vychytávkou bude Tvůj život na Zélandu zase o něco jednodušší!

Objednej CZECHKiwis Mailbox na pár kliknutí

The post CZECHKiwis Mailbox: Pošta ve Tvém mailu ať jsi kdekoliv appeared first on CZECHKiwis.cz.This post first appeared on CZECHKiwis.cz, please read the originial post: here

Share the post

CZECHKiwis Mailbox: Pošta ve Tvém mailu ať jsi kdekoliv

×

Subscribe to Czechkiwis.cz

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×