Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Λεωνίδεια 2016: Αποτελέσματα και απονομές (εικόνες)


 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΟΝΟΜΑΣΙΑ
Θέση
Όνομα
ID
ΑΘΛΗΤΗΣ
Class
50μ Κοριτσιών Α Δημοτικού






1
Χρυσό
141
141 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΣΤΑΜΩ-ΖΩΗ
Α Δημοτικού

2
Αργυρό
140
140 ΤΣΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
Α Δημοτικού

3
Χάλκινο
149
149 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
Α Δημοτικού
50μ Κοριτσιών Β Δημοτικού






1
Χρυσό
151
151 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΥ
Β Δημοτικού

2
Αργυρό
152
152 ΝΤΙΡΜΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
Β Δημοτικού

3
Χάλκινο
160
160 ΚΥΡΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
Β Δημοτικού
50μ Κοριτσιών Γ Δημοτικού






1
Χρυσό
213
213 ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
Γ Δημοτικού

2
Αργυρό
219
219 ΚΥΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Γ Δημοτικού

3
Χάλκινο
40
40 ΑΛΕΥΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
Γ Δημοτικού
80μ Κοριτσιών Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
224
224 ΒΕΡΒΕΣΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
Δ Δημοτικού

2
Αργυρό
225
225 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
Δ Δημοτικού

3
Χάλκινο
227
227 ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
Δ Δημοτικού
80μ Κοριτσιών Ε Δημοτικού






1
Χρυσό
234
234 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Ε Δημοτικού

2
Αργυρό
235
235 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ε Δημοτικού

3
Χάλκινο
232
232 ΛΙΖΑ ΣΤΕΛΛΑ
Ε Δημοτικού
80μ Κοριτσιών ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
243
243 ΚΟΜΠΟΓΙΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
244
244 ΠΟΥΛΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
53
53 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΣΤ Δημοτικού
200μ Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
243
243 ΚΟΜΠΟΓΙΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
233
233 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΗ
Ε Δημοτικού

3
Χάλκινο
237
237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ε Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Α & Β Δημοτικού






1
Χρυσό
141
141 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΣΤΑΜΩ-ΖΩΗ
Α Δημοτικού

2
Αργυρό
157
157 ΜΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Β Δημοτικού

3
Χάλκινο
153
153 ΡΟΥΣΑΛΗ ΑΝΝΑ
Β Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Γ & Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
213
213 ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ
Γ Δημοτικού

2
Αργυρό
224
224 ΒΕΡΒΕΣΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
Δ Δημοτικού

3
Χάλκινο
225
225 ΚΥΡΙΟΥ ΜΑΤΙΝΑ
Δ Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
241
241 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
234
234 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Ε Δημοτικού

3
Χάλκινο
247
247 ΓΟΛΕΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΣΤ Δημοτικού
Μπαλάκι Κοριτσιών Γ & Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
229
229 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ
Δ Δημοτικού

2
Αργυρό
226
226 ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
Δ Δημοτικού

3
Χάλκινο
223
223 ΛΥΤΡΙΒΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
Δ Δημοτικού
Μπαλάκι Κοριτσιών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
290
290 ΚΟΚΟΛΗ ΑΝΝΑ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
233
233 ΛΑΤΣΗ ΝΙΚΗ
Ε Δημοτικού

3
Χάλκινο
237
237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Ε Δημοτικού
50μ Αγοριών Α Δημοτικού






1
Χρυσό
118
118 ΓΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Α Δημοτικού

2
Αργυρό
117
117 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α Δημοτικού

3
Χάλκινο
122
122 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
Α Δημοτικού
50μ Αγοριών Β Δημοτικού






1
Χρυσό
129
129 ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
Β Δημοτικού

2
Αργυρό
127
127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Β Δημοτικού

3
Χάλκινο
134
134 ΦΡΥΤΖΙΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Β Δημοτικού
50μ Αγοριών Γ Δημοτικού






1
Χρυσό
65
65 ΜΠΑΛΑ ΜΕΡΝΤΙ
Γ Δημοτικού

2
Αργυρό
62
62 ΦΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
Γ Δημοτικού

3
Χάλκινο
68
68 ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γ Δημοτικού
80μ Αγοριών Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
73
73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Δ Δημοτικού

2
Αργυρό
72
72 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Δ Δημοτικού

3
Χάλκινο
78
78 ΜΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Δ Δημοτικού
80μ Αγοριών Ε Δημοτικού






1
Χρυσό
85
85 ΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ε Δημοτικού

2
Αργυρό
83
83 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ε Δημοτικού

3
Χάλκινο
86
86 ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ε Δημοτικού
80μ Αγοριών ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
92
92 ΓΚΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
20
20 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
93
93 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
97
97 ΚΑΤΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΤ Δημοτικού
400μ Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
92
92 ΓΚΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
91
91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
82
82 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
Ε Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Α & Β Δημοτικού






1
Χρυσό
118
118 ΓΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Α Δημοτικού

2
Αργυρό
5
5 ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Β Δημοτικού

3
Χάλκινο
127
127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
Β Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Γ & Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
73
73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Δ Δημοτικού

2
Αργυρό
72
72 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Δ Δημοτικού

3
Χάλκινο
75
75 ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Δ Δημοτικού
Άλμα εις μήκος Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
93
93 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
91
91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
98
98 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤ Δημοτικού
Μπαλάκι Αγοριών Γ & Δ Δημοτικού






1
Χρυσό
73
73 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Δ Δημοτικού

2
Αργυρό
69
69 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Γ Δημοτικού

3
Χάλκινο
76
76 ΣΤΑΘΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
Δ Δημοτικού
Μπαλάκι Αγοριών Ε & ΣΤ Δημοτικού






1
Χρυσό
91
91 ΒΛΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΤ Δημοτικού

2
Αργυρό
19
19 ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤ Δημοτικού

3
Χάλκινο
96
96 ΝΤΙΡΜΑ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ
ΣΤ Δημοτικού
100μ Κοριτσιών Γυμνασίου






1
Χρυσό
193
193 ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Γυμνασίου

2
Αργυρό
197
197 ΠΟΥΤΣΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ1
Γυμνασίου

3
Χάλκινο
112
112  ΜΕΝΗ ΜΑΤΙΝΑ
Γυμνασ


This post first appeared on Leonidion.gr, please read the originial post: here

Share the post

Λεωνίδεια 2016: Αποτελέσματα και απονομές (εικόνες)

×

Subscribe to Leonidion.gr

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×