Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Trīs vienā

   Sen šeit nekas nav ticis rakstīts. Visdrīzāk tāpēc,ka pamanījos atkal ierauties kādā virpulī,kurš gan ir garākas virtnes sastāvdaļa. Bija iespēja diezgan daudz ko uzzināt pavērot un izprast.

   Vakar arī paveicās beidzot izgrauzties līdz kādai saknei,kura dod iespēju plašāk redzēt daudzas lietas un ļaus skaidrāk saredzēt dažas sakarības. Tas nemaz nenotiek tik bieži,ka prāts muļlā ,maļ ,strādā.....un kādu jauku brīdi BLAUKT IR. Sajūta fantastiska,kā brillēm vai monitoram netīrumus noslaukot.

   Šai sakarā atcerējos jaunībā lasītu stāstu par cilvēkveidīgiem robotiem. Stāsta būtība ir šāda. Tie roboti tika radīti ar mērķi dažādas problēmas un uzdevumus risināt,bet viss nogāja greizi. Pēc kāda brīža viņi visi pašlikvidējās. Meklējot cēloni tika noskaidrots,ka viņiem agri vai vēlu rodas jautājums -vai var sevi iznīcināt,bet lai to noskaidrotu-JĀPAMĒĢINA. He he. Un nebija iespējams neko līdzēt dodot informāciju,ka jau daudziem tieši tādiem tas IR izdevies. Viņus interesēja,vai konkrēti tieši ar VIŅU tas nostrādās. BINGO ! :)

   Gluži kā cilvēkiem. Var veseli bari visu izpētīt,aprakstīt pierādīt un pamēģināt,bet ļoti daudziem niez pamēģināt taisni sev izsist zobus ar grābekļa kātu. Nav slikti drošībai pamēģināt pat ar atkārtojumu.  :)

   Ir protams nedaudz skumji,kad tā notiek arī ar man mīļiem cilvēkiem,bet diemžēl tas tā ir. Un pat ja mēģinu ko mainīt,nekas neizdodas.

   Diendienā varu vērot,kā cilvēki plāno budžetu,savu laiku un visādus darbus. Viņi saprot ,ka tas ir svarīgi. Pavisam cita aina,kad runa nonāk līdz iekšējai pasaulei,kura tad arī ir individuālais ES. Kas notiek apkārt ir taču tikai neliela pasaules daļiņas projekcija.It kā visi zini,ka vajag griezt nagus un tīrīt zobus,bet kā ar to ,ko sauc par dvēseli ???

   Protams ir iespējams,ka pagalmā nokritīs zelta meteorīts,vai atlidos feja un visu pārvērtīs. Bet cik liela ir tā iespēja ? Vai var uz to paļauties kad runa ir par vissvarīgākajām lietām pasaulē ? Savu laimi,veselību un mīlestību.

    Tas laikam īsumā viss. Esmu tikai civēks,Nav manos spēkos mainīt kaut kādas zemākās kolektīvās apziņas. Var tikai attīstīt savu,vai palīdzēt celt kāda cita cilvēka individuālo augstāko apziņu pie nosacījuma,ja ir MĪLESTĪBA. kura atkal savukārt ir jārada,jākopj un jāattīsta. Cilvēki atsevišķi var būt labi un gudri. Tomēr patiesa pilnība ir tikai tur.kur divi mīl,rezonē un aug katrs saglabājot savu fantastisko pasauli. 

 

 Cik vienkārši un sarežģīti. MĪLESTĪBA KĀ PRĀTA BRĪVĪBA UN HARMONIJAThis post first appeared on R. Kozulis.Foto.notikumi - MariArtphoto_fotosaits_, please read the originial post: here

Share the post

Trīs vienā

×

Subscribe to R. Kozulis.foto.notikumi - Mariartphoto_fotosaits_

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×