Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Acil Puan Güncellemesi

Yazar: makinemuhonr
Konu: Acil Puan Güncellemesi
Tarih: 17/4/2017, 15:21 (GMT 3)

Yönetici arkadaşlar lütfen acilen puan güncellemesi yapabilirmisiniz yarına bitirme projemle ilgili bir sunum yapmam lazım ve acilen indirmem gereken dosyalar var. Paylaştığım son 2 dosyanın linki aşağıda mevcuttur ve herhangi bir puan güncellemesi yapılmamıştır.

Staj Defteri

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]

Makine Laboratuvarı

[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]


Ayrıca;
Daha önce sorduğum fakat net olarak cevap alamadığım bir kaç soruyuda tekrar dile getirmek istiyorum. Staj defteri paylaşımlarında 100 puanlardan söz ediliyor. Aşağıda bu konuda atılan mesajları linkleriyle beraber yazıcam. Yani böyle bir puanlama verilmiyorsa bu mesajlarında silinmesi ve güncel puanlama sistemi hakkında bilgi verilmesi gerekiyor. Çünkü ciddi anlamda puan anlamında inanılmaz sıkıntı çekiyoruz ve ben ciddi anlamda bu konuda çok mağdur olduğumu düşünüyorum.

Bu üstteki yeni paylaştığım dosyalar dışında şuana kadar paylaştığım 15- 20 paylaşımdan bu paylaşımların içinde KESİNLİKLE BANA AİT OLAN STAJ DEFTERİ ( Staj defterinde uygulamalar olan 20 sayfa ve bilgi içeren 80 sayfa ) ve MAKİNE PROJE de var. Bütün bu 15-20 paylaşımdan ANCAK 18 PUAN! kazanabildim ve sadece 1 staj defteri için 100 puanlardan söz ediliyor şimdi linkleriyle birlikte bu mesajların yazıldığı sayfaları sizlere atıcam.


Hüso hocam mesela şöyle bir mesaj atmış linki burada ( [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] )

bu başlıkları bir inceleyin arkadaşlar .bu başlıktailer gibi yani bizler gibi paylaşırsanız size 200-1000 -2000 puan yollarım.Sitedeki herşeyi çekersiniz.
[Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir]


Yine aynı sayfada hüso hocam şöyle bir mesaj daha atmış

Şahsen kendi bitirme projesini yada tezini ,sunumunu ,staj dosyasını paylaşan herkese (sitede paylaşılmamış olması şartı ile )

herbir dosya için 100 puan aktaracağım (3-5 sayfalık yalandan bi tez yada sonradan kendi isminizi eklediklerinizden bahsetmiyorum.Bitirme ,makina,elektrik,inşaat,maden.vb projeleri olmalı .size ait olmalı! )

Ayrıca by_EpYn arkadaşımız şöyle bir mesaj atmış linki bu ( [Linki görmek için üye olmanız gerekmektedir] )

acılan her baslıga puan verilmiyor dosyalar biz moderatörler ve yöneticiler tarafından kontrol edildikten sonra puan yollanıyor arkadaslar

sitemize upload ettiginiz dökümanlar icin ;

4-5 mb arası 50 puan

10 mb civarı 75(tek döküman 2 part)

20mb ve yukarısı 100 puan(tek dosya cok part) puan verilecektir


Ayrıca ftp'mize bir eğitim seti,cad/cam videosu .vb yüksek boyutlara sahip dosyalar eklemek isterseniz ftp açabiliriz ve dosyanızı aktardığınız anda da hesabınıza puanınız geçirilir(300 mb ;300 puan , 500 mb ;500 .vb )


Forumda bu yazılanları okuyunca başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Yönetici arkadaşlar artık lütfen bir yardımcı olun. 100-200 puanlara nasıl çıkabiliriz bir yol gösterin elimde bu paylaştığım defterler dışında 1-2 staj defterim daha var tek tek taratıp pdf e çevirmem gerek ama resmen paylaşmaya korkuyorum 5-10 puan verilecek diye. Yukarda bahsettiğim mesajlardaki 50 100 200 puanları alabiliyor olsak hemen yarın yükleyeyim fakat bu ikilemde insan elindeki bütün dökümanı yüklemeye de çekiniyor haliyle.

Ayrıca arşivimdeki dosyaların hangisinin başka forum sitelerinde yada google da yüklü olduğunu hangisinin olmadığını açıkçası ben bilmiyorum ve bu dosyaları paylaşmaya da çekiniyorum puan kazanamamak dışında bana bir zararı var mıdır onuda sormak istiyorum ?This post first appeared on Mhendislerin Mekan, please read the originial post: here

Share the post

Acil Puan Güncellemesi

×

Subscribe to Mhendislerin Mekan

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×