Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ubezpieczenie gewerbe

Zdarza się w życiu często tak, że niespodziewanie dowiadujemy się o ciężkiej chorobie lub nieuleczalnej, lub też ulegamy poważnemu wypadkowi lub ze względu na wiek nie mamy wystarczającej siły do pracy np. osoby pracujące w ciężkich warunkach.
W wielu przypadkach jest to jednoznaczne z niemożnością wykonywania dotychczasowego zawodu.

Najnowsze sondaże mówią, że już jedna czwarta ludności nie jest w stanie pracować do emerytury ze wzgledu na utratę zdolności do pracy. Co wówczas? W jaki sposób utrzymać rodzinę jeśli jest się jedynym żywicielem?
Czy wystarczy nam sił na przekwalifikowanie się? Ile czasu zajmie szukanie pracy w innym zawodzie i czy w ogóle ją znajdziemy?
Jeśli nie znają Państwo odpowiedzi na te pytania lub uświadomili sobie, że nie są odpowiednio zabezpieczeni na taką okoliczność warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu, które zagwarantuje spokojne życie i uchroni przed wyżej wymienionymi problemami.

W celu uzyskania szczegółowch informacji na temat ubezpieczenia w razie niezdolności do wykonywania zawodu proszę o kontakt z naszym biurem.

Adamczuk Agnieszka
Mobil:0049 152 26254230
E-Mail: [email protected]

Schönbornstr. 1 54295 Trier Graeffstr. 5
50823 Köln Deutschland

Website: www.pro-expert.eu


gewerbe a ubezpieczenie, ubezpieczenia, ubezpieczenia w niemczech, ubezpieczenie gewerbe, ubezpieczenie zdrowotne,This post first appeared on Ubezpieczenia W Niemczech, please read the originial post: here

Share the post

ubezpieczenie gewerbe

×

Subscribe to Ubezpieczenia W Niemczech

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×