Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ubezpieczenie rentowne w Niemczech

Zainwestuj pieniądze od państwa (Staatliche Förderung) w Twoje prywatne ubezpieczenie
emerytalne Riester Rente!

Emerytury Riester Rente są dofinansowywane przez państwo niemieckie w formie emerytury uzupełniającej oraz wypełniają lukę w wieku emerytalnym. Każdy dorosły - pracujący czy bezrobotny, może i powinien założyć polisę i oszczędzać w systemie Riester Rente. Riester Rente zabezpieczona jest przed: upadłoscią i bankructwem prywatnym, firmowym oraz zasiłkiem Hartz IV. Riester-Rente jest to dobrowolne, prywatne ubezpieczenie emerytalne (Private Rentenversicherung, Riester-Rente) dotowane przez państwo.
Do osób, które mogą skorzystać z dotacji należą przede wszystkim osoby obowiązkowo ubezpieczone społecznie (zatrudnieni, z prawem do zasiłku dla bezrobotnych itp.). W określonych przypadkach również osoby prowadzące działalność gospodarczą lub osoby nie osiągające dochodów mogą skorzystać z dotacji, w szczególności kiedy małżonek takiej osoby wykupił Riester-Rente. Tego rodzaju Emerytury z dodatkiem Państwowym Riester-Rente są bardzo przydatne do dofinansowania na przyszłość swojej Emerytury.
Wysokość państwowej emerytury po 40 latach pracy wynosi już tylko ok. 35 % netto i to dopiero od 67-roku życia dla wielu z nas! Korzyści wynikające z ubezpieczenia Riester Rente: - Budowa prywatnych funduszy z dożywotnią gwarancją miesięcznej emerytury; - Możliwość odziedziczenia renty przez dzieci lub małżonka w razie śmierci partnera; - Elastyczny początek poboru emerytury (Rozpoczęcie Prywatnej emerytury możliwe już po ukończeniu 60-go roku życia!), - Możliwa roczna windykacja; - Korzyści podatkowe (obniża twój przychód do podatku o 2.100,00 €) - Pojedyncze lub zbiorowe zarządzanie funduszami z gwarancją - Top produkty Riester-Rente – możliwe dopłaty państwowe do 87%.

O innych zaletach lub wadach, możemy zdecydować wspólnie, porównując produkty pomiędzy polisami z oszczędnością bankowych, tradycyjnych systemów emerytalnych, zarządzanych funduszami gwarantowanymi obliczając Twoją składkę i wysokość dofinansowania ze strony Państwa.
Zapraszamy na spotkanie na którym bezpłatnie przedstawimy i wybierzmy najlepszą dla Państwa ofertę!
Posiadasz  firma w Niemczech inaczej Gewerbe i szukasz ubezpieczenia, zgłoś sie do nas, oferujemy najtańsze ubezpieczenia firmy w Niemczech i prywatne

Adamczuk Agnieszka
Mobil:0049 152 26254230
E-Mail: [email protected]

Schönbornstr. 1 54295 Trier
Graeffstr. 5 50823 Köln Deutschland

Website: www.ubezpieczenia-saarland.com

gewerbe, ubepieczenie, ubezpieczenia, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenie w niemczech, ubezpieczenie zdrowotne,This post first appeared on Ubezpieczenia W Niemczech, please read the originial post: here

Share the post

Ubezpieczenie rentowne w Niemczech

×

Subscribe to Ubezpieczenia W Niemczech

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×