Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ubezpieczenie wypadkowe dla dzieci w Niemczech

Dzieci potrzebują więcej niż anioła stróża!

Specjalnie skonstruowane ubezpieczenie dla naszych najmłodszych, już od 6 tygodnia życia istnieje możliwość ochrony przed skutkami nieszczęśliwego wypadku lub też ciężkiej choroby.

Co roku zdarza się 1,7 milionów wypadków z udziałem dzieci. Najczęściej zdarzają się one podczas spędzania czasu wolnego. Tylko 14% wypadków z udziałem dzieci ma natomiast  w ruchu drogowym.
Upadek ze schodów, wysokiego łożka lub też nieszczęśliwy wypadek w kuchni to tylko jedne z wileu przykładów na które narażone są nasze dzieci. Jeden kubek gorącej herbaty może doprowadzić do poparzenia powierzchni skóry dziecka już w 20%. Nierzadko zdarza się także, iż w zasięgu ręki dziecka znajdują się liczne środki chemiczne, stanowiące poważne zagrożenie zdrowia.
Mimo iż rodzice zdają sobie sprawę z wielkiego niebezpieczeństwa jakie stanowi obecność dzieci w kuchni, to  często pozostawiają dzieci same bez nadzoru w miejscu wysokiego ryzyka.

Wypadki, mające miejsce w szkole, przedszkolu, w drodze do i ze szkoły/przedszkola są objęte ustawowym ubezpieczeniem wypadkowym. Ponieważ  80% wypadków zdarza jednak się poza tymi miejscami, ważne jest posiadanie prywatnego ubezpieczenia wypadkowego!

Jednak nie tylko nieszczęśliwe wypadki mogą przyczynić się do poważnego uszkodzenia zdrowia, a przedewszystkim choroby prowadzą do trwałego uszczerbku zdrowotnego. Dlatego tak ważne jest posiadanie kompleksowego zabezpieczenia dla dzieci.

Nasza oferta obejmuje ochronę dla najmniejszych pacjentów już od 6 tygodnia życia. Wrodzone i w momencie zawarcia umowy niestwierdzone choroby zostają także objęte ochroną. Taka opcja jest bardzo dużym plusem, ponieważ wrodzone choroby (np. zaburzenia rozwoju mowy)  bardzo często ujawniają się na dalszm etapie rozwoju dzieka.
Taka ochrona jest dużym odciążeniem finansowym nie tylko dla samego pacjenta ale także dla jego rodziny. Oprócz finansowego wsparcia, ważnym aspektem jest także długotrwała opieka w przypadku wystąpienia zdarzeń nieszczęśliwych.

Drodzy rodzice, zadbajcie o bezpieczeństwo swoich pociech!

więcej informacji
Agnieszka Adamczuk

+49 152 26254230
[email protected]This post first appeared on Ubezpieczenia W Niemczech, please read the originial post: here

Share the post

Ubezpieczenie wypadkowe dla dzieci w Niemczech

×

Subscribe to Ubezpieczenia W Niemczech

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×