Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yusko: Bitcoin to chaotyczne ubezpieczenie

Mark Yusko, prezes Morgan Creek Capital, stanowczo wyśmiewa popularne w społeczeństwie poruszenie dotyczące aktualnych notowań Bitcoina.

Ostatnie notowania na rynkach

W ostatnich dniach obserwujemy dość szybkie zmiany na rynkach kryptowalutowych. Wartość Bitcoina tylko w tym tygodniu była w stanie spaść o blisko 17%, by potem znów walczyć o powrót powyżej 10 tysięcy dolarów. Cena BTC niemal od zawsze jest codziennym tematem numer jeden w branży.

Tegoroczne notowania pozwalają nam wierzyć, że być może przed nami kolejna próba bicia rekordów, które ustanowiono pod koniec 2017 roku. Z pewnością wpływ na kryptowaluty mają także wydarzenia na świecie. Można tu wymienić choćby konflikt handlowy USA z Chinami, kryzysy walut fiducjarnych w Europie, czy nawet nominacja Borisa Johnsona na premiera Wielkiej Brytanii.

Opinia Marka Yusko

Mark Yusko w wywiadzie dla CNBC został zapytany o tegoroczne wzrosty w porównaniu z rokiem ubiegłym. Podano również argument zamieszania w światowej gospodarce, a w związku z tym spadek ceny Bitcoina. Szef Morgan Creek Capital stanowczo wyśmiewa te dywagacje:

Cała idea Bitcoina ma być taka, że jest on nośnikiem wartości. To jedno wielkie chaotyczne ubezpieczenie skierowane dla głupków, jak lubię to nazywać. Ludzie, którzy codziennie śledzą cenę Bitcoina, zupełnie mijają się z jego ideą.

Kluczowe, zdaniem Yusko, jest myślenie długofalowe, a nie codzienne wypatrywanie notowań na rynkach. Bitcoin powstał w kontrze do tradycyjnych rynków finansowych. Yusko radzi, że ktokolwiek chce wejść w ten rynek, powinien mieć niewielki procent swojego majątku odłożony w BTC. Wtedy żaden kryzys walut fiducjarnych nie będzie mu straszny.

The post Yusko: Bitcoin to chaotyczne ubezpieczenie appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.This post first appeared on Cryptoweb.pl - Informacje Ze świata Kryptowalut, please read the originial post: here

Share the post

Yusko: Bitcoin to chaotyczne ubezpieczenie

×

Subscribe to Cryptoweb.pl - Informacje Ze świata Kryptowalut

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×