Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İski Çalışma Saatleri 2019

İski Çalışma Saatleri 2019

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (kısaca İSKİ), 1981 yılında kuruldu ve 1984 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi altına alındı.Ayrıca, eski idare binasının yerine meydan , park ve zemin altı otopark yapılmaktadır. Görevleri;

  • İçme suyu temin etmek
  • Atıksuları toplamak, arıtmak ve uzaklaştırmak
  • Su havzalarını korumak
  • Dereleri ıslah etmek

İski sabah açılış saati 08:00’dır. İski merkezlerinin belirlenen kapanış saatleri ise 16:00’dır. İski öğle arasında 1-2 saatlik mola verir. İski’nin öğle arası 13:00’da sonlanır. İski Pazar günleri hizmet vermez. Cumartesi günleri ise 13:00-14:00 saatlerine kadar açıktır.

İski Mesai Saatleri

İski mesai saatleri 08:00-16:00 olarak belirlenmiştir. Mesai saatleri dışında İski hizmetlerinden faydalanabilmeniz olanaksızdır. İski’nin tüm hizmet noktaları 16:30 saatlerinden sonra kapanır. Acil işlemleriniz ve talepleriniz için 24 saat boyunca İski’nin çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. İski, Pazar günleri hizmet vermemektedir. Cumartesi günleri ise sadece 13:00’a kadar hizmet verir.

İski Vezne Çalışma Saatleri

İski vezneleri 16:30’a kadar hizmet verebilirler. 16:30 sonrasında vezneler de dahil olmak üzere tüm hizmet noktaları kapatılır.

İski Kaça Kadar Açık

İski 16:00 saatlerine kadar hizmet verebilmektedir. 16:30 saatinden sonra İski merkezlerindeki tüm hizmet noktaları kapatılır. Bu saatlerden sonra sorularınız için çağrı merkezinden İski Genel Müdürlüğü’ne ulaşabilirsiniz. İski’nin Türkiye’nin her yerinde kapanış ve açılış saatleri aynıdır. İski çalışma saatleri esnetilebilir yapıda değildir.

Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, 

Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, 

Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Adalar,

Arnavutköy, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Pendik, Sarıyer, Şile,  Şişli, Sultanbeyli,

Zeytinburnu, Sancaktepe ve Silivri iski çalışma saatleri İstanbul geneli itibari ile aynıdır.This post first appeared on Kredi Ve Banka Haberleri, please read the originial post: here

Share the post

İski Çalışma Saatleri 2019

×

Subscribe to Kredi Ve Banka Haberleri

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×