Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüz de teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık Kredi başvurusu ve diğer benzeri tüm işlemler için bankaya gitmeden teknolojinin nimetlerinden yararlanarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. İsterseniz internet bankacılığı üzerinden, isterseniz Sms Ile İş Bankası kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile yapacağınız başvurular da anında size geri dönüş sağlanarak, olumlu veya olumsuz sonuçlar tarafınıza ulaşmaktadır.

İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisine ihtiyacınız var fakat başvuru yapmak için zamanınız yok, nasıl başvuru yapacağınızın çaresini arıyorsunuz. Tam da bu zaman da SMS kredi başvurusu devreye giriyor. İş bankası ihtiyaç kredisi sms ile başvurmak oldukça basit.

Ayrıca yaptığınız kredinin sonucu dakikalar içerisinde tarafınıza iletiliyor. Olumlu bir sonuç olması durumunda aynı gün içerisinde talep ettiğiniz ihtiyaç kredisini alabilir ve kullanabilirsiniz. İş bankası SMS ile başvuru yapmak için; telefonunuzun kısa mesaj bölümüne giriş yapınız ve ardından büyük harfler ile NAKİT yazarak araların da birer boşluk bırakarak kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kredi tutarını, aylık gelir tutarını ( belgelenebilir ) yazdıktan sonra 4402 numarasına mesajı göndermeniz gerekecektir.

4402 SMS Kredi Başvurusu

İş bankası kredi başvuru numarası 4402’dir. Farklı numaralar ile işlem yapmak sakıncalı ve tehlikelidir. Kredi onay süresin de geçeceğiniz birçok aşamadan sıkıntısız geçtiğiniz de olumlu sonuç alacaksınızdır. Onay mesajını aldıktan sonra size en yakın olan iş bankası şubesini ziyaret ederek işlemlerinize devam edebileceksiniz. Tüm işlemler sonlandığında, hesabınıza kredi tutarınız yansıtılır ve kullanıma açılır.This post first appeared on Kredi Ve Banka Haberleri, please read the originial post: here

Share the post

İş Bankası SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

×

Subscribe to Kredi Ve Banka Haberleri

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×