Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

İş bankası kart başvurusu sonucu öğrenme; Günlük yaşantımız da ister sanaldan ister gerçek ortam da alışveriş yaparken karşımıza çıkan sorulardan biri ise ödemeyi nasıl yapacağımızdır. Nakit para ile mi? Yoksa Kredi kartı veya banka kartından hangisi ile yapacağımızdır. Kredi kartı veya banka kartı ile yaparken bankanın anlaşmalı olduğu üye işyerlerinin POS makinesi ile çekim yapılır ve şifre karşılığında paranın aktarımı yapılır. Şifre bizim paramızın güvenliğini sağlamaktadır. Başvuru sonucu öğrenmek için https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/kredi-karti-basvuru-takip/Sayfalar/kredi-karti-basvuru-takip.aspx linkine tıklayınız.

Kredi Kartı Nedir?

İş bankası kart başvurusu sonucu öğrenmek için, kredi kartını bankalar belirli kullanıcı bilgilerinin yer aldığı, kullanım döneminin de üzerinde yer aldığı, anlaşmalı bankaların POS makinesine sahip iş yerlerinde ve kurumlarında alışveriş yapmak için kart tasarlamışlardır. Kredi kartını genellikle nakit para yerine kullanırız. Nakit para çekme işlemi ise acil peşin paraya ihtiyacımız olduğunda, belirli faiz oranların da kartımızın ait olduğu bankanın ATM’lerinden istediğimiz an, kartımızın limiti kadar para çekimi yapabiliriz. Bu sayede bizlere nakit para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Bankalar bize kredi kartlarını belirli bir üst limit de ve her ay ödeme yapılma koşulu ile vermektedir. Kartımızın limitini biz aylık gelir ve giderlerimize göre belirleyebiliriz. Kredi kartına sahip olmak için hangi bankanın kartını istediğimize karar vermemiz gerekmektedir. Her bankanın kendine ait avantajları ve farklı türlerde kartları mevcuttur.

İş Bankasının Kredi Kartına Nasıl Başvurur ve Sonucumu Nasıl öğrenirim?

İş Bankasının web sitesinden de başvuru yapmak mümkündür.(www.isbank.com.tr) Web sitesinin ana sayfasında bulunan menülerden ‘Bireysel’ olandan ‘kartlar’ linkini tıklıyoruz. Kart çeşitlerinden birisini seçiyoruz. Bankamatik mi kredi kartı mı? Karşımıza çıkan yeni sayfada İş Bankasına ait kartlar gelmektedir. Kartların yanında hemen onlar hakkında bilgi almak için linkler bulunurken aynı zaman da başvuru yapabilmemiz için de buton bulunmaktadır. Kendimiz için uygun olan kartı belirleyip ‘Hemen Başvur ’ butonu ile formu doğru ve eksiksiz doldurarak başvuruda bulunabiliriz. Başvurudan sonra İş Bankası başvurumuzu takip etmek için web sitesinden (Bireysel/Dijital Bankacılık /Anında işlem) yolunu izleyerek ‘Anında İşlem’ kısmına tıklıyoruz sonra ‘Kredi Kartı İşlemleri’ linkinden başvurumuzu takip edebiliriz.This post first appeared on Kredi Ve Banka Haberleri, please read the originial post: here

Share the post

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

×

Subscribe to Kredi Ve Banka Haberleri

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×