Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Çalışmadığı halde Kredi kullanmak isteyen ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmakta olup bu bankaların aradığı bazı kriterlerin karşılanması gerekir. Ancak bankaya kredi geri ödemesi için hiçbir şekilde güvence veremeyen ve kredi notu ortalaması sıfır olan ev hanımlarının kredi kullanmaları çok zordur.

Bunun için ev hanımına kredi veren bankalar üzerinden kredi başvuru formu doldurmadan önce kredi kullanmak istiyorum diyen kişinin kredi notu sorgulaması yaparak not ortalamasını öğrenmesi çok önemlidir.

Bu şekilde kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi onayı alma şansınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ancak sadece ev hanımına kredi veren bankalar için not ortalamasının da yeterli olmadığı bilinmelidir. Bunu destekleyecek verilerin olması gerekir ki bunların içinde en önemli kredi geri ödemesinde kullanılacak olan gelirin bulunmasıdır. Bankalar günümüzde artık kira kontratı ya da vadeli mevduat hesabı gibi belgeleri de gelir belgesi olarak kabul etmekte olup; bu belgeleri kabul eden bankalar aynı zamanda ev kadınlarına kredi veren bankalar arasında da yer almaktadır.

Ev Hanımları Kredi ve Kredi Kartı

Gelir sunamayan ev hanımlarının buna ek olarak altın teminatı gibi farklı teminatlar göstererek ev hanımlarına kredi veren bankalar üzerinden kredi kullanmaları mümkündür. Özellikle de Odeabank ve QNB Finansbank bu konuda diğer bankaların bir adım önüne geçmekte ve bu şartları taşıyan ev hanımlarına kredi onayı vererek ev hanımlarına kredi veren bankalar sıralamasına girmeyi başarmaktadır.This post first appeared on Kredi Ve Banka Haberleri, please read the originial post: here

Share the post

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

×

Subscribe to Kredi Ve Banka Haberleri

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×