Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Noturība visas dienas garumā: Maybelline Lasting Drama Carbon Matte acu zīmuļi

Kad vajag, lai grims visas dienas garumā noturas kā tikko uzklāts, man ir savi favorītprodukti: Urban Decay All Nighter fiksējošais sprejs un Urban Decay Primer Potion acu ēnu bāze. Zinu, ka tie nepievils un paildzinās pārējo kosmētikas produktu noturību. Taču būtu labi, ja arī katrs atsevišķais produkts varētu lepoties ar labu noturību – kas tomēr daudziem ir klupšanas akmens, vismaz acu dekoratīvās kosmētikas lauciņā. 

Tiešu ar šādu solījumu sevi piesaka Maybelline Lasting Drama Carbon Matte acu  zīmuļi – neizbalot un neizsmērēties visas dienas garumā. Pieejami pieci pigmentēti, matēti toņi: gan klasiski melnais, gan arī četri interesantāki, proti, tumši zils, tirkīzzils, olīvzaļs un sarkanbrūns. Šādi tie izskatās uz ādas:

Zīmuļi patiešām ir izcili noturīgi! Pēc uzklāšanas tie acumirklī pieķeras ādai un vairs nav izkustināmi. Tas nozīmē, ka zīmuļi nav domāti pludināšanai (lai gan tieši to es mēģināju izdarīt šajā grimā), bet gan grafisku līniju vilkšanai. Līnijas turas visas dienas garumā – neizsmērējas un arī savu spilgtumu nezaudē.

Melnais tonis kā neliels akcents dienā, kad laika pietika tikai ātrajam grimam:

Varu teikt, ka Maybelline Lasting Drama Carbon Matte acu zīmuļi savu solījumu pilda. Vienīgi jāpiebilst, ka tie ir automātiskie (izbīdāmie, nevis asināmie) zīmuļi, tāpēc smalku vai ļoti precīzu līniju novilkt ir grūtāk. Līdz ar to “strelkām” šis produkts nav pats piemērotākais, bet līnijām gar skropstu līniju vai kā ļoti noturīgs pamats acu ēnām – tieši laikā.

Viena zīmuļa cena ir 4,99 eiro, bet Drogas veikalos līdz decembra beigām ar klienta karti ir spēkā 25% atlaide.

P.S. Produktus saņēmu izmēģināšanai no zīmola pārstāvjiem. Atsauksmes saturu šim faktam neļauju ietekmēt.This post first appeared on RĪGAS METRO BLOGS – The Beautiful Life, please read the originial post: here

Share the post

Noturība visas dienas garumā: Maybelline Lasting Drama Carbon Matte acu zīmuļi

×

Subscribe to RĪgas Metro Blogs – The Beautiful Life

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×