Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı

Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı internette fazlasıyla çok arandı. Ancak bir çok sitede şarkıya yer verilmemiş. Şarkıyı sitemize ekledik.

Özellikle de son bir kaç aydır reklamlara baktığımız zaman Allianz Sigorta, Koton ve daha bir çok marka, reklamlarında şarkı kullanıyor. Bu şarkılara baktığımız zaman bir çoğu yeni çıkan veya reklam için yazılmış şarkılar oluyor. Koton Biz Ayrılamayız Reklam şarkısı da bu şarkılar arasında aslında. Fahriye Evcen ile anlaşma yapan Koton, bu anlaşması sonrasında Biz Ayrılamayız şarkısını reklam şarkısı yapmış. Daha sonrasında ise reklamda kullanmaya karar vermiş.

Koton Biz Ayrılamayız Reklam şarkısı internette fazlasıyla aranıyor. Ancak bir çok site de maalesef ki Koton Biz Ayrılamayız şarkısının full versiyonu yok. SozleriSozu.com olarak sizler için şarkının uzun versiyonuna ulaştık. Şarkı Dubstep melodilerle yapılmış durumda. Normalde şarkının en uzun versiyonu zaten 30 saniye. Ancak şarkıyı birleştirerek uzun versiyonuna ulaşmak mümkün. Koton Biz Ayrılamayız şarkısına ve şarkı sözlerine internet sitemiz sozlerisozu.com aracılığıyla aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koton reklamında çalan biz ayrılamayız şarkısının reklamsız halidir arkadaşlar. Biz Ayrılamayız şarkısı neden 4-5 dakika boyunca farklı sözlerle devam etmiyor diye sormayın, çünkü reklam firması muhtemelen 30 saniyelik bu şarkıyı yapmış. Şarkının orjinali Zeki Müren tarafından söyleniyor. Koton, Zeki Müren'in Biz Ayrılamayız şarkısını düzenleyip, dubstep haline getirmiş durumda.

Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı
Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı Dinle - Biz Ayrılamayız Şarkısı
Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı Full Dinle

Your browser does not support HTML5 audio. Please update your browser to view this media content.

Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı Sözleri

Biz Ayrılamayız, Biz AyrılamayızThis post first appeared on Şarkı Sözleri, Şarkı Dinle, please read the originial post: here

Share the post

Koton Biz Ayrılamayız Reklam Şarkısı

×

Subscribe to Şarkı Sözleri, Şarkı Dinle

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×