Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Filmi soovitus! MIKE JA DAVE OTSIVAD PULMAKAASLASI

Filmi Soovitus! MIKE JA DAVE OTSIVAD PULMAKAASLASI

Hei! Täna kirjutan teile veel ka ühe filmi soovituse.

Filmiks mida soovitan vaadata kõigil on MIKE JA DAVE OTSIVAD PULMAKAASLASI, see film on tehtud “Mängiks mente” tegijate poolt. Film räägib: Paadunud peoloomadest vennad Mike (Adam Devine) ja Dave (Zac Efron) panevad netti kuulutuse, et leida endale ideaalsed kaaslased oma õe pulma Havail. Lootes lõbusat äraolemist, astuvad poisid põhjalikult ämbrisse, sest pealtnäha imetoredad tüdrukud (Anna Kendrick ja Aubrey Plaza) osutuvad tegelikkuses lausa ohtlikult vastutustundetuteks elupõletajateks, kelle taltsutamine võib käia poistel üle jõu.

“Mike ja Dave otsivad pulmakaaslasi” on häbitu komöödia, mille muudab eriti uskumatuks tõsiasi, et algidee on võetud otse elust! Osades Zac Efron (“Neetud naabrid”), Anna Kendrick (“Õhus”), Adam Devine (“Lauluässad”), Aubrey Plaza (“Ropp vanaisa”), Stephen Root (“Kontorirotid”) ja teised. Filmi lavastas Jake Szymanski (“Saturday Night Live”).

Minu arvamus filmist!

Film on väga huvitav kui mitte öelda siis väga naljaks ja täiskasvanulik.

Mehed mängivad väga palju “lolli”

Kindlasti vaataks seda Filmi uuesti, kuid ega ma kinos käinudki, sest internetis saab ka vaadata ja tasuta!

Lisan ka treileri.

PS! JÄRGMISEKS PROOVIN ÄRA VAADATA ISESEISVUS PÄEV JA JÄÄAEG 5 (SEDA LÄHEN KINNO VAATAMA!)This post first appeared on ALVARIBLOGI, please read the originial post: here

Share the post

Filmi soovitus! MIKE JA DAVE OTSIVAD PULMAKAASLASI

×

Subscribe to Alvariblogi

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×