Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ?

Apple şirketi’nin bugünlere gelmesinde en önemli kişi olan Steve Jobs teknoloji’nin bu kadar içindeyken Iphone ve Ipad gibi çocukların bayıldığı ve çok aşırı sevdiği cihazları kendi çocuklarına kullandırmamasını şöyle açıklıyor.

Iphone ve Ipad Çocuklara Zararlı mı?

Steve Jobs çocuklarına neden iphone ve ipad kullandırmıyor ? Steve teknoloji’nin içinde olmasından dolayı çocuklarına evlerinde teknoloji sınırı koymuştu. Yıllar önce Nick Bilton New York Times’ta yayınladığı yazısında Steve Jobs’aHerhalde çocuklarınız iPad’e bayılıyordur ?” diye soruyor ve Steve Jobs verdiği cevap ”Çocuklarım Ipad kullanmıyor” oluyor gerçekten teknolojinin zararlı olması teknolojiyi üreten ve düşünen yayan insanları bile korkutmuş durumdadır.

steve jobs cocuklarinin ipad kullanmasina neden izin vermiyordu incelerim.com pratik bilgiler Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ?

Teknolojiyi bu kadar seven çocuklarınızı ebeveynleri olarak uzak tutmanız gerekmektedir.Teknoloji devlerinin sahipleri ve Üst düzey yöneticileri bile silikon vadisinde  Los Altos’taki Waldorf Okulları gibi teknolojinin olmadığı okulları çocukları için tercih ediyorlar siz siz olun teknolojiye çocuğunuzun hayal gücü ve gelişimi için bir sınır getirin.

  • steve jobs cocuklarinin ipad kullanmasina neden izin vermiyordu incelerim.com pratik bilgiler 150x150 Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ?


This post first appeared on İlginç Bilgiler,Teknoloji, Seyahat,Alışveriş,, please read the originial post: here

Share the post

Steve Jobs Neden Çocuklarına Ipad ve Iphone Kullandırmıyordu ?

×

Subscribe to İlginç Bilgiler,teknoloji, Seyahat,alışveriş,

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×