Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nabór do XVII edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych

Centrum Kulturi i Sztuki w Tczewie do końca kwietnia czeka na zgłoszenia do XVII edycji Przeglądu Teatrów Wspaniałych!

Rozpoczyna się nabór do Xvii Edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych, która realizowana będzie w dniach 16-20 września 2019r.

Zgłoszenia zespołów są przyjmowane do 30 kwietnia br. Przyjmowane są zespoły sceniczne, w skład których wchodzą osoby niepełnosprawne. Zespoły mogą liczyć do 10 osób ( większe grupy wyłącznie po uzgodnieniu z organizatorami ) oraz do 3 opiekunów. Prezentacje mogą trwać do 15 minut. Ze względu na międzynarodowy charakter imprezy i powstającą w związku z tym barierę językową, prezentacje sceniczne nie mogą zawierać „słowa mówionego”, powinny bazować na grze ciałem, światłem i muzyką. W karcie zgłoszenia należy wyraźnie zaznaczyć rodzaj prezentacji np. taniec, pantomima, teatr światła itd.

Zespół tworzyć mogą wyłącznie osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności przy czym orzeczenie musi być ważne w terminie realizacji Przeglądu.

Karta zgłoszenia i regulamin w załączniku.

Pliki do pobrania

Zgoda
Regulamin

Artykuł Nabór do XVII edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych pochodzi z serwisu Rampa - Pokonujemy bariery.This post first appeared on Portal Dla Niepełnosprawnych, please read the originial post: here

Share the post

Nabór do XVII edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych

×

Subscribe to Portal Dla Niepełnosprawnych

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×