Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

En Güzel Takılar

En güzel takılar yazımızda sizlere en güzel on takı modelini açıklamak bizim için büyük bir mutluluk.

En güzel takılar şıklıkla sadece birbirleri ile yarışan takı modelleri, doğal taş Kolye, en güzel yüzükler, el yapımı takılar ve bunun gibi takılar olarak gösterilir. Her biri bir birbirinden ihtişamlı ve güzel takı modellerini hep birlikte inceleyelim. Bu takılar, yüzükler ve el yapımı takılar bijuteri kolye, bijuteri bileklik ve daha pek çok çeşit hem değerli metallerden hem de değerli olmayan malzemelerden üretilen takılar olarak listemize girmiştir.

En Güzel Takılar

En güzel takılar günümüz trendlerine en uygun olanlardan seçildiği için Son Derece günceller. Bu takı modellerinden birini alarak çok rahat özel bir günde veya gündelik hayatta takabilirsiniz. Mutlaka etrafınızdaki kişilerin beğenisini alacaksınızdır. Bu takılar değerli metallerden yapılma, oldukça pahalı takılar olduğu gibi son derece uygun fiyatlı da olabilmekte.

En Güzel 10 Takı Modeli

Haydi şimdi en güzel on takı modeline bir göz atalım ve şıklıkta rakipsiz takı modellerini her yönüyle inceleyelim. Bu el yapımı takılar, takı modelleri, bijuteri takılar, en güzel yüzükler, kolyeler, doğal taş kolyeler ve diğerleri arasında beğendiklerinizi satın alabilmeniz için eğer varsa satın alma linklerini de hemen altlarında bulabileceksiniz. Günümüz trendlerini değerlendirerek yaptığımız seçki çok zamanımızı aldı ancak ortaya da son derece iyi ve günümüze gayet uygun bir liste çıktı. Gelecek zamanları da düşünerek yaptığımız bu liste bir on yıl güncelliğini koruyacak ve takı endüstrisine yön vermeye devam edecektir. En güzel takılar artık karşınızda.

1. Fantezi Pırlanta Kolye

Bu pırlanta kolye tahmin edebileceğiniz gibi son derece pahalı. Üç büyük pırlantanın ana gövdeyi oluşturduğu kolyede kordon beyaz altından yapılmış ve kordonun üzerinde de küçük pırlanta süslemeler bulunmakta. Son derece değerli olan kolye oldukça az sayıda üretilmiş. Bu değerli kolye her kadının boynuna yakışsa da fiyatını biraz uçuk bulduk doğru. Tam üç yüz elli bin dolar olan kolye her kesin ulaşabileceği bir takı değil ancak listemizdeki iyi bir parça.

2. Gümüş Kolye Çifti

En güzel takılar arasında yaptığımız değerlendirmede ikinci sırayı iki gümüş kolye paylaşıyor. Son derece estetik bir tasarıma sahip olan gümüş kolyeler biz de farklı duygular uyanırdı. Son derece içten ve sade tasarımlara sahip olmalarına rağmen oldukça derin anlamlar içeren kolye modelleri estetik algılarımızı baştan aşağı değiştirdi.

Soldaki bu gümüş kolye son derece zarif bir tasarıma sahip. Sonsuz işareti olarak bildiğimiz sembolün daha zarif ve estetik kaygılar taşıyarak yeniden kurgulandığı bu gümüş kolye oldukça ince hatlara sahip. Bu ince ve zariflik ona farklı bir hafa katarken sembolün üzerindeki pırlanta taş işlemesi kolyeye değer katmakla beraber son derece kararında tutulmuş ve gümüş kolye modelleri arasında önemli bir yere sahip olmasını sağlamış.

Sağdaki bu gümüş kolye ise kalp figürüne gümüşten kanatlar takılarak oluşturulmuş. Kalp figürü son derece değerli bir taştan özel olarak kesilmiş. Bu gümüş kolye de özellikle kalp figüründen çıkan gümüş kanatların alt kısmındaki ince işçilik ile dikkat çekiyor. Zariflik ve işçilik bakımından sol taraftaki gümüş kolye ile eş değer tutabileceğimiz son derece güzel bir takı modeli ve özel günlerde kullanılmaya daha uygun olarak dikkat çekiyor.

3. Kazablanka Güneşi Kolye

Kolye değerli metal; yani altın, gümüş içermiyor. Bu pırlanta kolye de olmamasına rağmen listemizde yerini alıyor. Bunun başlıca nedeni tasarım son derece yaratıcı ve muhteşem bir zarafete sahip. Her hangi bir değerli metalden yapılsaydı birinci sırayı alacak olan kolye, en güzel takılar arasında üçüncü sıraya kadar yükselebildi. Tasarım gelecekten fırlamış gibi ve adeta “pırlanta kolye, altın kolye, gümüş kolye halt etmiş boş verin onları” der gibi bir duruşu var.

4. Forevermark Beştaş Pırlanta Yüzük

Görmüş olduğunu bu yüzüğün değeri tam 57.409 TL ve üzerinde 2.50 karat pırlantalar bulunmakta. Ağırlığı ise 4.75 gr ve 14 ayar beyaz altından. Bu yüzüğün en güzel takılar arasında olmasının başlıca nedeni heybetli görünüşü ve göz dolduran büyüsü denebilir. Bunun yanın yüzük, pırlantaları saymazsak son derece sade bir yapıya sahip. Yüzükte kullanılan dev gibi pırlantalar mütevaziliği geri plana indirse de sadelik sınırlarını zorlayan beyaz altın yüzük biraz da olsa denge oluşturmuş.

Kaynak:Nakkase Blog En Güzel Takılar Derlemesi
This post first appeared on Personel, please read the originial post: here

Share the post

En Güzel Takılar

×

Subscribe to Personel

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×